ערב חלומי לקבוצות הנוער של מכבי פ"ת בכדורסל. גם הקבוצה בליגה הלאומית וגם זו שמשחקת בליגה המחוזית ניצחו הערב (שני) בקרבות צמרת ישירים ושיפרו עוד יותר את סיכוייהן להעפיל לליגה גבוהה יותר.

בלאומית, אירחה מכבי פ"ת יותם, שדורגה שלישית ערב המחזור (2 הפסדים), את הפועל משגב (הפסד אחד). אחרי 40 דקות צמודות ואחרי שמשגב הוליכה במחצית 45:47 היא נראתה צועדת לעבר ניצחון. דקה לסיום הוליכו האורחים ביתרון שש נקודות, 80:86, אולם קאמבק מרשים של נערי פ"ת וסל של בן עברי בשנייה האחרונה קבע שיוויון 86:86 וכפה הארכה. בהארכה המשיכה מכבי את המומנטום, נטלה את ההובלה ולא עצרה עד לניצחון המרשים 92:98. בעקבות הניצחון חלפה מכבי על פני יריבתה ועלתה למקום השני בטבלה הלאומית, עם נקודה פחות מהמוליכה, א.ס. רמה"ש. במחזור הבא תתארח לקרב צמרת נוסף אצל הפועל עמק חפר השלישית.
בין הקולעים למכבי: בן עברי 23 נקודות, אופק לוי 22, גל בן הר 17, עמית עטייה 14, בן אבירם 6, רועי וידר ורון ששה 2 כ"א.
בליגה המחוזית יצאה הקבוצה למשחק חוץ מול הפועל ת"א אוסישקין. מכבי הגיעה למשחק, שנעל את הסיבוב הראשון במאזן 0:10, בעוד יריבתה, השנייה בטבלה, נחלה הפסד אחד. הציפיות למשחק צמוד התבדו מהר מאוד. האורחים הוליכו 26:44 כבר במחצית ודהרו לניצחון ענק 53:77 שנתן לה יתרון של שתי נקודות בצמרת הטבלה. 
הרבו לקלוע למכבי: עמרי שרון 24, יובל אליהו 12, דור שרעבי 11, תומר שוורץ 10.
במחזור הבא תנסה הקבוצה לשמור על מאזן מושלם כשתפגוש את אליצור גבעת שמואל.
מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו