לכל הורה לילד בביה"ס יסודי ישנה דילמה קבועה בחופשת הקיץ – כיצד יעביר לילדיו את כל התקופה בפעילויות שיהיו כיפיות ומעניינות, וגם יוציאו אותו ממסכי המחשב והטלפון. במיוחד לכבוד הקיץ, היכל התרבות פתח תקוה יצא מבצע מיוחד, בו תוכלו לקחת את הילדים לשלוש הצגות במחיר מוזל של 135 שקלים, במקום מחיר של כרטיס בודד העומד על 60-75 שקלים. המבצע חל על ההצגות הבאות:

"זהבה ושלושת הדובים" (שלישי, 13.8, שעה 17:30)

זהבה רוצה להישאר קטנה, אבל היא לא ממש מצליחה, בייחוד כשנולד לה אח קטן. בוקר אחד, זהבה הסקרנית מגיעה במקרה לביתה של משפחת דובים בלב היער, ונכנסת פנימה. הדובים אינם בביתם, זהבה אוכלת את הדייסה של הדוב הקטן, ואחר כך גם נרדמת במיטתו. כשהדובים חוזרים זהבה נבהלת ובורחת,  ושוכחת מאחור את הבובה שלה שמעולם לא נפרדה ממנה. דוביבוני הקטן מחליט לצאת בעקבותיה כדי להחזיר לה את הבובה. כשהם נפגשים הוא גם עוזר לזהבה לגלות שיש כוח עצום וקסם בלהיות ילדה גדולה.


"חגיגות השירים של דתיה" (שלישי, 20.8, שעה 17:30)

לחנות הבובות של סבא נוח מתגנבים צמד עכברים. הם פוגשים שם המון בובות וצעצועים וביחד מזמינים את הקהל לחגיגה צבעונית, קצבית ומשעשעת הגדושה בלהיטים הגדולים של דתיה ממיטב קלטות הילדים: מחסן השטוזים של דתיה, מי שטוב לו ושמח, דגדוגים, גינת השטוזים של דתיה. ההצגה כוללת ביצועים חדשים לשירים: אני נשאר אני, מתנות בהזדמנות, חבר חדש בראי, יש לנו תזמורת, מה נועלים, בוני בובוני, מי שלא מביט מפסיד ועוד.

יובל ורינת בהצגה "הנסיכה והצפרדע". צילום: רונן אקרמן

"הנסיכה והצפרדע" (חמישי, 29.8, שעה 10:00, 12:30, 16:30)

הפקת הענק של קיץ 2019 בכיכובם של צמד כוכבי הילדים המובילים בישראל: יובל המבולבל ורינת גבאי. עיבוד מחודש לסיפור המוכר והאהוב, נסיכה מלכותית (רינת) מאבדת את כדור הזהב שלה בבאר העמוקה כשלפתע מופיע צפרדע ירוקה (יובל) ונחלץ לעזרת הנסיכה. בתמורה להשבת האבדה מבקש הצפרדע להתארח בארמון הנסיכה, וגם לקבל נשיקה. בהמשך מגל  הנסיכה שהצפרדע הוא בעצם נסיך שכושף. זהו מחזמר מצחיק, מרגש ובעל ערך מוסף המזכיר לכולנו לקבל את השונה, לתת הזדמנויות שוות לכל אחד מבלי לשפוט את האחר לפי המראה החיצוני ולזכור שהבטחות צריך לקיים.