'ממפיס' חדש בפתח תקוה | צילום: דן לב

בשורה קולינרית לחובבי ההמבורגרים בפתח תקוה: בקרוב יפתח סניף של רשת ההמבורגרים 'ממפיס', השלישי בארץ אחרי תל אביב ובירושלים. "זו התרגשות גדולה ואנו שמחים מאוד", אומר בעלי הרשת אורי מלמד, שמנהל אותה יחד עם אשתו לאה.

הסניף עתיד להיפתח ברחוב תוצרת הארץ 17 לקראת סוף חודש ספטמבר (תאריך מדויק עדיין אין), ומלמד אומר כי הסועדים יוכלו ליהנות מתפריט עשיר שיכלול צ'ילי קון קרנה, כנפיים בצ'ילי, כריך אנטריקוט וכמובן מנת הדגל של הרשת- המבורגר פרימיום, "ברמה הכי גבוהה שיש".

מה מייחד את ההמבורגר משאר המנות ברשתות האחרות?

"מדובר ב- 100 אחוז בקר וללא תוספות. אנחנו מכינים את הקציצות אצלנו, טוחנים אותם במקום מדי יום ובכל סניף.  גם את הרטבים ואת הבצל המקורמל, אנחנו מכינים אצלנו, כך שמבחינה קולינרית מדובר ברמה הכי גבוהה שיש".

מדוע דווקא בפתח תקוה?

"אני יכול לומר שאם היום הייתי מקים את הרשת, הסניף הראשון היה בפתח תקוה. יש אוכלוסיה רבה הן מפתח תקוה והן מגבעת שמואל שאוכל כשר ויודע להעריך איכות. פתח תקוה הפכה לאזור חזק של אוכל ובילויים כשהמתחם עצמו הוא חוויה. הוא משרת את מי שעובד באזור בשעות הצהריים וכן את סצנת הבילויים בשעות הערב. גם בירושלים וגם בתל אביב יש לנו לקוחות מהאזור ואני שמח להביא את הרשת אליהם".