תכנית רדיו זה רעיון נהדר כדי לגרום לאנשים לדבר על דברים שהם לא רוצים לדבר עליהם. יש לכם שעה ואתם צריכים לדבר את עצמכם למוות? בטוח ייצאו מזה רק דברים חיוביים. אנחנו עמוק ב"C part" של העונה. רוב הבעיות נפתרות, רוב המתמודדים מתחבקים ומשפטים כמו "אני מתנצלת על כל הריבים האידיוטיים" נאמרים כלאחר יד בין אנשים שעד לאחרונה היו מוכנים לשרוף זה את זה.

את מעיין ואביחי זה חיזק מאוד ("אביחי רק שתדע שזה מהמם שאתה לא רואה בחושך, ככה אני לא אקנא שאתה לא תוכל להסתכל על בחורות מסביב") והיי, אפילו למדנו שיש גם דייר אמיתי בשם עומר. ושיש לו רגשות וכאלה.

חמימו לימד אותנו שהוא מגיע מדור שני של מצחיקים ("כשנכשלתי בתיאוריה הרביעית אמרתי לאבא שלי שאין לי מזל, והוא אמר זה לא שאין לך מזל, אין לך שכל"); שני לימדה שיש לה רגש אי שם בפנים ("שנאתי את עצמי כמעט כל החיים, כמעט תמיד ברחתי מעצמי") ו... היו גם אורנה ודן.

הזוגיות שלהם היא כאמור מקרית לחלוטין. דן חיפש מישהי שתציל אותו משני, ואורנה חיפשה מישהו להתאהב בו. זה עבד תקופה מסוימת, אבל כמו שמעיין אמרה: "את לא מאוהבת בו, נכון? בואי". עכשיו, עם בוא הפקס האחרון מהחבר מתל אביב, דן הבין שהוא רוצה להיות פשוט דן. להחליט ללכת לבד לשכשוכית, להסתכל לאן שבא לו ופשוט להיות הוא עצמו. משהו שלא ממש יצא לו לעשות ב-80 הימים האחרונים. 

מצחיק שרגע אחרי שהוא השתחרר קצת מאורנה, בזמן שהיא כועסת וחופרת למעיין, הוא נקלע אל תחנת הרדיו הסגורה לתוכנית משותפת עם שני ("אני לא פוחד ממך, אני יותר סולד ממך"). אם יש קמפיינים שהמתמודדים צריכים לקטוף בסיום העונה, כנראה שעבורו מתאימה סדנת שתיקה והתחברות פנימה. הזדמנות שלו להיות לבד, בלי להזדקק להרשים אף אחד. צרו איתו קשר.