בואו נעמיד רגע דברים על דיוקם: המילה "זוגיות", היא לא משהו שאפשר להשתמש בו כמו שמשתמשים במילה "ביצים". הדגמה: "האח שם ביצים על הכסא בחדר האח, איזה צחוקים". נשמע תקין, נכון? תחליפו את זה במילה זוגיות, פחות מתאים. אז ככה. אבל המתמודדים בעונה הנוכחית מבולבלים מאוד כשזה מגיע להשוואה בין השתיים. "אנדל, תוציא לי זוגיות מהמקרר" יכולה עדן לומר איזה ערב, כי הבחורה הזו עוברת מחזי, לאנדל ושוב לחזי (ושוב לאנדל) במהירות מסחררת. כל פעם היא בטוחה שהפעם – זה זה. מקסימום, אם לא, שוברים ומוציאים תבנית חדשה.

ג'ודי לעומת זאת, אפילו לא צריכה להוציא זוגיות מהמקרר, כי היא באה חדורת מטרה והיא לא מוכנה לקבל סירוב בשום תנאי. "אתה הזיווג שלי!" היא צועקת לעבר אביחי, שמבולבל ולא רק כי הוא לא מבין מאיפה הקול הזה מגיע.

אה סליחה, זה מה שהיא אומרת ב-24 השעות הראשונות בבית. אחרי הלילה הראשון, היא כבר יודעת שאביחי הוא לגמרי לא מה שהיא צריכה. התקופה הקצרצרה הזו לפני פניית הפרסה אמנם גרמה למעיין לתהות לרגע "היי, מה הנורבגית הזאת רואה שם שאני לא?" אבל אם יורם זק חשב שנקבל פה איזה משולש רומנטי, זה לחלוטין לא קרה.

איזה עוד זוגות נותרו לנו אם כך? רק אורנה ודן, שממשיכים להתקדם שני צעדים מתחת לשולחן ולחיצת יד אחת מעליו. האם זה יחזיק מעבר לעונה? ספק. לפחות אף אחד מהם לא גר באילת.

אז מה עושים? בגדול, אם אפשר לקבל לקט של כל הרגעים של חיים בבית, בדגש על הרגעים שלו בחדר האח, זה מאוד ישמח אותי. היחסים שלו עם קרטון הביצים עליו הוא התיישב בגבורה אמיתית (ועם בוקסר נפלא), היו הזוגיות הכי אמיתית בבית המזויף הזה.