עונת החורף לא צריכה להגביל אתכם מהרפתקאות ויצירה. אז נכון שבחוץ יורד גשם וקר, אבל גם מהבית אתם מוזמנים לשחק, ליצור ולבלות עם חברים או משפחה. הנה כמה הצעות.

MATCH MADNESS מבית פוקסמיינד הוא משחק שכולו טירוף, הבחנה וזריזות ידיים, השחקנים מתחרים מי מהם יהיה הראשון שיצליח לסדר 5 "בלוקים", כך שיתאימו לקלף החידה שמונח במרכז השולחן. המשחק מגיע עם חפיסת קלפים עליהם סמלי צורות בצירופים שונים בדרגות קושי שונות ושלל קוביות עליהם סמלים שונים, כך שבכל פאה בקובייה מוצגת צורה שונה. מניחים במרכז השולחן את חפיסת הקלפים, כאשר התמונות כלפי מטה ואת קוביות המשחק לצד הקלפים. כל שחקן מנסה להתאים את הקוביות באופן מדויק ומושלם לתמונה המוצגת ובמהירות האפשרית. המשחק מתאים מגיל 7 ומעלה – לשחקן אחד ועד ארבעה משתתפים.

עוד משחק חדש של פוקסמיינד הוא הסטנגה, המגיעה במהדורה מוקטנת. השחקנים מוזמנים להשתמשו ברצועה (גומייה) האלסטית כדי לשגר את הדסקיות דרך הפתח שבמחיצה. יש להעביר את כל הדסקיות אל המגרש של היריב ולנצח. המשחק מתאים מגיל 6 ומעלה, לשני שחקנים או לאחד. 

סטנגה. יח"צ
המשחק שבטי זבריוס מבית הקוביה, ישנם ארבעה שבטים. כל היצורים שמופיעים על קלפי החיילים הם יצורים מיתולוגיים וגיבורים מוכרים. לכל דמות כישרון וכוח שמיוחד אך ורק להם. כל שחקן בוחר איך להשתמש בכל חייל שקיבל כדי לנוע לכיוון היריב במטרה לכבוש ולנצח כשהוא מנצל מצבים באופן מקסימאלי, מזהה היכן נקודות החולשה של האויב שנמצא ממולו ולהבחין מתי צריך לתקוף. המשחק מתאים מגיל 8 ומעלה ומיועד ל 2-4 שחקנים. 

ישראטויס מביאה את הלהיט החדש הטוסטר המטורף שאולי נראה כמו טוסטר חמים ותמים, אבל הטוסטר המטורף הזה יפתיע אתכם בכל קפיצה. במשחק יש טוסטר להרכבה, 40 פרוסות עם מעדנים וממרחים שונים, מחבתות לתפיסת הטוסטים וצלחות. השחקנים לוחצים, כל אחד בתורו, על כפתור בטוסטר ומרגע זה השיגעון מתחיל. הטוסטים יתחילו לקפוץ החוצה מהטוסטר ועל השחקנים לאחוז במחבתות שלהם ולנסות, בו זמנית, לתפוס את פרוסות הטוסט הקופצות. המשחק מתאים לגילאי 4 ומעלה. 

חברת RAVENSBURGER מרחיבה את פעילותה בתחום משחקי הקופסא המשווקים בברשת פאזלנד. בין המשחקים החדשים אפשר למצוא את זמזום הדבורה - הדבורים חגות מעל הפרחים. יש לבחור את צבע הפריחה המועדף ולראות איזו דבורה תנחת בבטחה. מי שיישאר רגוע, ירחיק יריבים מהדרך, יצליח לנחות על הפרח הנכון ויזכה לחשוף קלף אשר ימתיק עבורו את הסיבוב הבא.המשחק מתאים לגילאי 5 ומעלה. 

זמזום הדבורה. יח"צ

ספיד בריבוע מבית היוצר של קודקוד הוא משחק שכולו זריזות ידיים ועיניים - מי יהיה הראשון שייצור את הדוגמה המופיעה בקלף? מסגרות בארבעה צבעים ושלושה גדלים שונים הופכות את המשחק לאתגר מותח!

ספיד בריבוע. יח"צ

קופיקו ומותג משחקי יצירה משיקים סדרת ערכות יצירה ומשחקי קופסא חדשים, מגוונים ומרתקים לילדים החל מגיל 3. הסדרה החדשה כוללת 7 מוצרים ממותגים "קופיקו" ביניהם ניתן למצוא: לוח ציור, אוסף מדבקות, לוטו זיכרון, דומינו, רביעיות, פאזל ריצפה "החיות הן חיות" (72 חלקים) ,פאזל ריצפה "התהלוכה" (48 חלקים), פאזל ריצפה "החלל החיצון" (48 חלקים) ופאזל ריצפה "מופע הדולפינים" (72 חלקים).

פאזל ריצפה של קופיקו. יח"צ

חברת sette מייבאת את מוצרי הצביעה של OMY. מותג פריזאי של מוצרי יצירה ועיצוב לכל המשפחה. קולקציית הפוסטרים לצביעה מגיעה בשלושה גדלים בהם תוכלו למצוא איורים ייחודיים על פי ערים גדולות בעולם כמו ניו יורק או לונדון, או איורים מיוחדים המוקדשים לעולמות הפנטזיה. כל מה שצריך לעשות זה לתלות על הקיר ולהתחיל לצבוע.

פוסטר ענק לצביעה של OMY. יח"צ