כוכבי ערוץ הילדים, ה it girls, נועה קירל ואפילו סנופי - אלה הכוכבים של היומנים החדשים שהושקו לקראת שנת הלימודים החדשה ורק מחכים שתמלאו אותם במערכת שעות, תאריכי בחינות וגם מסיבות ואירועים שחשוב לזכור.

היומנים השבועים הקלאסים, כוללים כריכה קשיחה ומגיעים בשלל עיצובים חדשים וצבעוניים במיוחד. ביומן יש מקום ללוח זמנים יומי, רשימות ומספרי טלפון, וגם כיס מעטפה בכריכה האחורית לשמירה של מסמכים חשובים. הגרסה המוקטנת של היומן מגיעה בכריכה קשיחה למחצה ומעוצבת בסגירת גומייה. 

היומנים הקלאסים. יח"צ

יומן ערוץ הילדים הפופולארי מגיע במהדורת 2017-2018, עם כל הכוכבים של הערוץ ואיורים של הדמויות ממיטב תוכניות הערוץ. היומן כולל גם דפי מדבקות לקישוט ותזכורת. 

קולקציית יומנים לשנה החדשה. יח"צ

כיאה לכוכבת נוער, נועה קירל מככבת ביומן שבועי בדמותה. כוכבות נוספות שזכו ליומן משלהן הן ארבעת הבנות ה"נכונות" מסדרת הבידור it girls, שכולל תמונות נבחרות מהפקות הצילום שלהן. 

היומן של it girls. יח"צ

עוד סדרה שזוכה ליומן משלה היא "פלאשבק", סדרת הנוער המוזיקלית. ביומן מככבים כל השחקנים, עם ציטוטים ומשפטי מחץ מתוך התוכניות, וכמובן תמונות שלא תוכלו למצוא בשום מקום אחר. 

"שרוטונים" מציגים את פסגת הטכנולוגיה ביומן החדש, שהולך לשנות את כל מה שחשבתם שאתם יודעים על העולם, ומשלב טכנולוגיית augmented reality חדשנית, מדבקות, בדיחות והמון דברים שרוטים.

 

 

היומן הוותיק "זבנג" של המאייר אורי פינק חוזר במהדורה חדשה וקומיקסית במיוחד, ועוד דמות ותיקה קיבלה יומן קלאסי, עדין ומעוצב – סנופי.

היומן של סנופי. יח"צ

הפלנרים האמריקאיים מקבלים גרסה ישראלית. חברת Amazing Day  השיקה לאחרונה יומנים יוקרתיים העשויים בסטנדרטים גבוהים מאוד. באתר החברה תוכלו להתאים את הפלנר באופן אישי לצרכים שלכם: על-ידי בחירת הדגם שמתאים לכם ביותר, בחירת צבע ספירלה, בחירת כריכה מבין עשרות עיצובים המתחדשים מידי חודש, והוספת שימכם, או כל כיתוב שתבחרו. להשלמת חווית התכנון, אפשר להוסיף חבילות הרחבה ואביזרים. חבילת ההרחבות לתלמידים כוללת 410 מדבקות, מערכת שעות, לוחות מבחנים ועוד. הרכישה מתבצעת באתר https://amazingday.co.il

 הגרסה העברית לפלנר האמריקאי. יח"צ