ישנן מספר נקודות ציון במהלך חייה של כל אישה אשר הציפייה אליהם גבוהה וזיכרונות מהם נשארים איתה לעד. ערב סיום שנה או הפרום הוא מאורע אליו מתכוננת ומחכה כל ילדה מתבגרת בארץ ובעולם ובמידה מסוימת מהווה את האירוע החברתי הנוצץ והגדול הראשון בחייה, בו היא מוקפת בחברים ומכרים רבים ונדרשת, בעיקר בעיני עצמה, להתגנדר ולבלוט.

אז איזו שמלה לבחור? ומה כדאי להוסיף?

הסטייליסטית מיטל שני, מעצבת ומבעלי רשת חנויות האופנה קמדן אנד שוז, מזהירה מפני בחירה לא נכונה של שמלה, ""בחירת השמלה לערב הפרום יכולה להיות טריקית למדי, שכן מצד אחד קל מאוד ליפול לקלישאה האמריקנית הדורשת שמלה ארוכה, מנופחת, מוגזמת, שבדרך כלל אינה עדכנית ואינה מחמיאה ומן הצד השני, חייבים לזכור את המעמד וכי מדובר באירוע שיש להגיע אליו בצורה מכובדת. אי לכך, שמלה שהיא סקסית, קצרה או חושפנית מידי לא תעבוד". דווקא שמלה קלילה, שמתאימה גם למזג האוויר הישראלי, תגרום לכל אחת להרגיש נוח ולהראות נפלא.

שמלה, רשת מאיושה, 230 שקלים. צילום: דן מילר

אפשר בהחלט למצוא שמלות מחמיאות שיעשו את העבודה, ואליה להוסיף כמה תכשיטים ש"יקפיצו" את המראה. אקססוריז מושלם כמו עגילים, צמיד ואפילו כתר מהודר, ישלימו את ההופעה. והכי חשוב, זוג נעליים שהן גם יפות, אך גם נוחות מספיק לרחבת הריקודים.

מסרקית לשיער, להשיג ברשת דורון פסקינו, מחיר 45 שקלים. צילום: רן יחזקאל

ערב הפרום הוא אומנם ערב חשוב וגדול בחייך, אך גם כזה שמלא בכיף והנאה. חשוב בהחלט להיראות טוב, אך רצוי לא לשים רק את עניין זה במרכז, ובטח לא להוציא מאות שקלים על שמלה שתישאר בארון. נסי לא להיכנע לטרנדים ומגמות חולפות ובחרי בפריטים שיהיו נוחים לך, כי הרי בסך הכל ובכל גיל- את הכי יפה כשנוח לך!

שמלות, רשת SELECT, מחיר 69.90 שקלים. צילום: אסף אסרף