גם בנים וגם בנות אוהבים כדורגל. זה כבר לא סוד. בחג החנוכה המתרגש עלינו בימים אלה, קיימו בהפועל פ"ת (בנות) ומכבי פ"ת (בנים) הפנינג ספורטיבי שכל כולו סובב סביב הכדור העגול.

אצל הבנות, אירחה היום (חמישי) ילדות קבוצת הטרומים של הפועל, במגרש האימונים שליד איצטדיון המושבה, הפנינג שכלל הפעלות שונות וטורניר שבו השתתפו כשישים בנות, שחקניות קבוצת הילדות והטרום ליגה של הפועל פ"ת (חולצות פסים) ילדות מבית ספר נעמי שמר בת"א (תכלת), והטרומיות של אס"א ת"א (כחול) וגבעתיים (אדום). המטרה? לאפשר לילדות שעדיין לא בגיל ליגה, לשחק קצת כדורגל תחרותי ובעיקר ליהנות. בסוף, כמאמר הקלישאה, כולן ניצחו.
אגב, היום נערכו הגרלות גביע המדינה לילדות, נערות ונשים. הילדות של הפועל יארחו בשמינית הגמר את מ.ס. קרית גת (27/2), הנערות תצאנה ב-1/2 למשחק חוץ מול בנות נחף והבוגרות יארחו ברבע הגמר למשחק מסקרן את מוליכת הליגה מקרית גת, שרק בשבוע שעבר ניצחה בפ"ת 1:0. המשחק ייערך ב-19/2.
במכבי פ"ת חגגו את חג המכבים באימון משותף של שחקני הקבוצה הבוגרת  עם תלמידי בית הספר לכדורגל של האגודה. השחקנים הבוגרים חילקו גלויות עליהן מתנוססות תמונותיהם, חתמו לשחקני העתיד וכמובן שמהיום הזה יצאו הילדים עם טלפונים מלאים ב"סלפי" עם גיבוריהם.
חג שמח!