אכזבה לקבוצת הנוער של מכבי פ״ת. החבורה הכחולה של אורי אוזן נוצחה היום (שבת) בידי מכבי חיפה 1:3, שהגדילה את יתרונה בפיסגה על פני המנוצחת לשבע נקודות.

מוחמד עוואד העלה את חיפה ליתרון מוקדם כבר בדקה השלישית, אבל תאי בריבו, הקפטן שלא התאמן עם הקבוצה השבוע עקב גיוסו לצה״ל השווה בפנדל בדקה 31, אחרי הכשלה על מוחמד סרסור.
הקבוצות ירדו למחצית בשיוויון, אולם בדקה ה-66 הבקיע עוואד את השני שלו ושל קבוצתו. שלוש דקות לסיום נותרה מכבי פ״ת בעשרה שחקנים עם הרחקתו של איתי טאקו ובתוספת הזמן היה זה ליעד מרדכי האורח שקבע את תוצאת המשחק.
״חיפה לחצה עלינו במחצית השנייה והגבנו קצת פחות טוב״, סיכם המאמן המלאבסי אורי אוזן,  
״היה משחק שקול ונתנו ׳פייט’ טוב. בסוף חיפה את המצבים שלהם הצליחה לנצל בצורה יפה ומגיעות לה כל המחמאות. אנחנו קבוצה שמשחקת עם שישה שחקנים שנתון 99 בהרכב ועוד שחקן אחד שהוא שנתון 2000, זה מאוד משמעותי בגיל נוער. בחצי הראשון לא ראו את ההבדלים, אבל יש להם איכות גבוהה מאוד בהתקפה והם ידעו לנצל את המצבים שלהם. אנחנו כבר מחכים למפגש הבא בחיפה, יהיה שם מעניין. זה כיף לשחק נגד קבוצה שבאה לשחק כדורגל. כן ירבו משחקים כאלה”.

מכבי פתח תקווה: אדיר רפאל, בארט טבע, עמרי לוזון, גיא קאופמן, דניאל בוסי, מוחמד סרסור (עידן בנימין, 77), אביהו עזר (יאלי שיראי, 65), איתי טאקו, איליי חן (עידו ועקנין, 53), מנור סולומון ותאי בריבו.

בשבת הבאה תנסה מכבי פ״ת לחזור למסלול הניצחונות כשתתארח אצל מכבי נתניה. להפועל פ״ת היו חיים קצת יותר קלים, כשהביסה בביתה את גדנע יהודה בתוצאה 3:7 והעפילה לשלב 32 האחרונות בגביע המדינה. איתי לוי חגג את יום הולדתו עם צמד,  משה דבורה, אור שטיין,  שובל כובני, אבי קטן ועדן בוקובזה בשער הבכורה שלו חתמו. 
בשבת הבא תחזור הקבוצה, המוליכה את הליגה הלאומית צפון, למשחקי הליגה כשתתארח לקרב צמרת בנצרת עילית.