שחקני הפועל מודים לאוהדים בסיום

אחרי חודשיים של היטלטלות בין בתי משפט ללשכת ראש העירייה, בין ליגה א לפירוק ועם סגל צעיר וחלקי שעבר בבקרה שעה קלה לפני שריקת הפתיחה, פתחה הערב (חמישי) הפועל פ״ת את העונה כשהתארחה למשחק הראשון בגביע הטוטו אצל הפועל עפולה.

בסיומו של משחק בשליטה כמעט מוחלטת של האורחים ירדה הפועל פ״ת עם ניצחון 0:2. החבורה הצעירה של מסאי דגו, שרשם הופעת בכורה על הקווים, השתלטה על המשחק כמעט משריקת הפתיחה, הרבה תודות ליכולת מצוינת של הקשר הצעיר, בוגר מחלקת הנוער, איתי לוי. בדקות 20 ו-24 הוא היתל במגן היריבה, אבל בעיטה לשער וכדור רוחב שהשאיר לרוי מליקה (ששיחק אשתקד בביתר ת״א/רמלה) לא תורגמו לשערים.

בתוספת הזמן של המחצית מימשה הפועל את יתרונה, כשמליקה הכניס כדור נהדר לעמית מזרחי שבעט לקורה ופנימה וכבש מול קבוצתו אשתקד.

המחצית השנייה התנהלה על מי מנוחות ועדי נסה, שוערה של הפועל, נותר מובטל לאורך כמעט כל המשחק. בדקה ה-70 הגביה נזאר אבו קטפיאן, שנכנס שש דקות קודם לכן, כדור מצוין מימין ומליקה נגח מקרוב ליד הקורה.

מסר מהאוהדים ביציע הכחול

ארבע דקות מאוחר יותר הכניס טל קדרון, קפטן קבוצת הנוער בעונה שעברה, כדור עומק שהותיר את רוי מליקה מול שער עפולה, אך הבעיטה שלו נעצרה בקורת השער. בדקה ה-84 נקבעה תוצאת המשחק כשפיטר אלוהב, בוגר קבוצת הנוער שהוסב לעמדת הבלם, נגח בעוצמה כדור קרן שננעץ עמוק בתוך שער עפולה.

בסיום המשחק הודו 40 אוהדי הפועל שהצפינו לבירת העמק ונהנו ממזג אוויר נהדר ורוח שליטפה וציננה את פניהם הלוהטות.

במקביל, דאגו להזכיר את דרישתם כי הקבוצה תועבר לידי עמותת האוהדים בשלט שנתלה על גדר היציע בו ישבו.

הרכב: עדי נסה; נתנאל בנימין, בר גלילי, פיטר אלוהב, שמואל מושל;מור שקד, דניאל שוורצבוים, איתי לוי, אופק אושר, עמית מזרחי;רוי מליקה. שותפו: עמרי הרמתי, נזאר אבו קטפיאן, טל קדרון. ביום שני (19:00) ייערך המחזור השני במפעל והפועל תתארח בנס ציונה אצל הפועל רמה״ש.