הסאגה הסתיימה - תקציבה של הפועל פ"ת אושר הערב (שני) בבקרה התקציבית והיא תשחק בעונה הקרובה בליגה הלאומית.

כזכור, מפרק הקבוצה, עו"ד יצחק יונגר, קיבל ארכה עד היום, בה יוכל להעביר את תקציב הקבוצה ואחרי שקיבל אתמול את האישור מהעירייה, לפיו יוכל להשלים את ההליכים הדרושים בכדי שיועברו לקבוצה 750 אלף שקלים המגיעים לה, לצד הקצבות מהטוטו, הטלוויזיה וספונסרים (כולל כ-150 אלף שקלים ממועדון הזהב), הצליח יונגר להעמיד תקציב בן כארבעה מיליון שקלים, כשתקציב השחקנים יעמוד על כ-1.8 מיליון שקלים, דומה לתקציב שעמד לרשותו של המאמן מסאי כשפתח את העונה שעברה בהפועל כפ"ס.

דגו ושחקניו באימון הפתיחה. ישחקו בלאומית

המאמן, מסאי דגו, קיבל את ברכת הדרך להמשיך ולבנות את הקבוצה וסיפר כי מאז הבוקר, כשהבין שהקבוצה תשחק בלאומית, החל במרתון בניסיון להחתים שחקנים, כשכבר ביום חמישי מצפה לו מבחן משמעותי ראשון - משחק גביע הטוטו בחוץ מול הפועל עפולה (19:00).

למעשה, כל שחקני הקבוצה שוחררו מרגע אישור צו הפירוק וגם אלה שהיו חתומים, צריכים לחתום מחדש. בין השחקנים שמתאמנים עם הקבוצה ומועמדים להצטרף - הקשר מור שקד ששיחק במועדון לפני שנתיים, המגן הימני ממכבי נתניה קובי מור, הקשר ניראל מחפוד שגדל במכבי פ"ת ושיחק אשתקד בהפועל מרמורק וגל לוי שהושאל בעונה שעברה ממכבי פ"ת להפועל ר"ג. 

בנוסף, יבקש דגו לצרף שני שחקנים זרים. בגביע הטוטו יכולים לשחק מי שהיו בסגל הקבוצה בעונה שעברה (כרגע על הפרק: רם לוי, בר גלילי, דניאל שוורצבוים, רוי רונן, עומר חנין וואהיב חביבאללה שעדיין לא מתאמן עם הקבוצה כיוון שלא סודרו לו מגורים במרכז) לצד שחקנים ששיחקו אשתקד בקבוצת הנוער.

במקביל, דגו יבנה את הצוות המקצועי, כששחקן העבר, רן קוז'וק יהיה עוזר המאמן.