מיכל אסף, בקדנציה הקודמת בפ"ת. צילום: ספי מגריזו מנהלת ליגת העל בכדורסל נשים

קבוצת כדורסל הנשים של הפועל פ"ת השלימה את הסגל שלה לעונה הקרובה עם שתי החתמות טריות ומעניינות.

הקבוצה החזירה לשורותיה את הגארדית מיכל אסף (23, 1.65), אשר שיחקה בקבוצה בין השנים 2014 ל-2016. אסף שיחקה בכל נבחרות הגילאים של ישראל והשתתפה גם בנבחרת ישראל למכביה בקיץ שעבר. היא הצטרפה לליגת העל בגיל מוקדם, כששיחקה במ.כ. הבקעה ומאז הספיקה לשחק גם באוניברסיטת מיין בארצות הברית, במכבי רמת חן ובאוניברסיטת קלגארי בקנדה ובעונה שעברה בהפועל ראשל"צ.

צפו במיטב מהליכה של מיכל אסף בהפועל פ"ת:

את הסגל תשלים הזרה השלישית של הקבוצה לעונה הקרובה – הסנטרית קאדיג'יה קייב (1.90 מ', 23). קייב היא בוגרת אוניברסיטת ביילור ובעונה שעברה רשמה את עונת הבכורה שלה כמקצוענית כאשר שיחקה בפואי מהליגה השוויצרית, בה רשמה שם ממוצעים מרשימים במיוחד: 26 נקודות ו-21.6 ריבאונדים למשחק, לצד 2.0 אסיסטים, 2.1 חטיפות ו-1.7 חסימות.

עוזר המאמן אור זוהר ימשיך לעונה שנייה בקבוצה, שתפתח את העונה ב-22/10.

סלע כסוף השיער ועוזרו זוהר. ממשיכים יחד. צילום: מנהלת ליגת העל בכדורסל נשים

המאמן גיל סלע התייחס להחתמות האחרונות ואמר: "אני שמח שמיכל אסף מצטרפת אלינו. היא צפויה להוסיף לנו ניסיון, קליעה והגנה טובה ותהפוך אותנו לקבוצה עמוקה יותר. ההחתמה של קייב בעמדת הסנטרית היא הימור מסוים בשל הליגה הבינונית ברמתה ממנה הגיעה אלינו, אבל לנוכח הנתונים יוצאי הדופן שלה בשוויץ והעובדה שהיא בוגרת אוניברסיטה טובה כמו ביילור החלטנו להחתים אותה ובזאת למעשה נסגר הסגל שלנו לעונה הבאה".