הן משכימות בכל בוקר בשעות שרובנו עדיין ישנים שינה עמוקה, כדי להספיק לתפוס אימון עוד לפני תחילת יום הלימודים וחוזרות מיד אחריו כדי להמשיך ולהתאמן עוד ועוד.

אלופות המועדון עם צוות המאמנים. צילום: באדיבות שמעון קביליו

את השכר לעמלן הגדול הן מקבלות בשבועות כמו זה שמסתיים, כשנבחרת מכבי מפגשים פתח תקוה השתתפה באליפות ישראל בהתעמלות מכשירים ושבה לעיר עם אליפות ישראל הקבוצתית ועם שלל מדליות והישגים אישיים שרק מי שמשלבת עבודה קשה עם כישרון גדול יכולה לקצור.

אלופת ישראל בהתעמלות מכשירים, מכבי מפגשים פ"ת, עם ראש העיר. צילום: שמעון קביליו

רשימת ההישגים ארוכה ונפתח אותה עם מאיה אוברמן, שבגיל 13 חוגגת את אליפות ישראל בפעם הרביעית ברציפות, הפעם בדרגת הנוער, בשכלול של ארבעה המכשירים (קרב רב). אוברמן הנהדרת זכתה במדליית זהב בקפיצות, מקבילים וקורה ובארד בתרגיל הקרקע והוכתרה כאלופה עם 47.8 נקודות.

צפו בתרגיל שהביא למאיה אוברמן את הזהב:

את הפודיום חלקה אוברמן עם חברתה לקבוצה, אמיליה בביץ (14) שזכתה במקום השלישי בקרב רב עם 43.35 נק'. בביץ, שזכתה לאחרונה במדליית זהב באליפות סרביה הפתוחה, השיגה את הקריטריון לאליפות אירופה לנוער שתתקיים בתחילת חודש אוגוסט בגלזגו, בירת סקוטלנד.

צפו בטקס הענקת מדליית הזהב למאיה אוברמן והארד לאמיליה בביץ:

משפחת בביץ זכתה לעמוד על הפודיום פעם נוספת, כשאוולין, האחות הצעירה בשנה הוכתרה לאליפות ישראל בקרב רב בדרגה ב' זו השנה השנייה ברציפות. אוולין זכתה בזהב במכשיר הקפיצות, במקבילים ובקרקע.

מאיה אוברמן ואמיליה בביץ על הפודיום. צילום: שמעון קביליו

עוד הישגים למתעמלות מפ"ת:

יהלי שושני בת התשע סיימה במקום השביעי בקרב רב בדרגה ד' והקבוצה כולה סיימה במקום השני.

בדרגה ה' אגם תמיר, הצעירה שבחורה, הוכתרה לאלופת ישראל במקבילים.

איה טאוב בת השמונה זכתה בשתי מדליות כסף – במקבילים ובקפיצות.

נועה טקו, אף היא בת שמונה, זכתה בארד במכשיר הקרקע. גם ילין זמלר זכתה בארד והקבוצה הפתח-תקואית כולה זכתה במקום השלישי הקבוצתי בדרגה ה'.

הדר ברנע סיימה במקום השישי המכובד בקרב רב בדרגת הסניור.

כל אלופות מכבי מפגשים פ"ת, עם צוות האימון וראש העיר איציק ברוורמן. צילום: שירי הדר

בהתעמלות אמנותית זכתה נגה בלוך ממכבי מקפת פ"ת במקום השני בקרב רב לג'וניור. בלוך זכתה בארד בתרגילי הכדור והאלות ובכסף בחישוק. באותה תחרות זכתה ולריה סוצקוב ממכבי מקפת פ"ת במדליית הזהב בתרגיל האלות ובארד בתרגיל החישוק.