העונה ה-12 של ליגת כדורגל החופים תצא מחר (שישי) לדרך בחוף פולג, נתניה ואיתה גם הפועל "א. תחזוקת אוטובוסים" פתח-תקוה.

צחי אילוז חוגג. כמה פעמים יעשה זאת העונה? צילום: STRAVO

הפועל פ"ת הגיעה בעונה שעברה עד חצי הגמר והפסידה לאלופה מכבי נתניה, אולם מהקבוצה שהרשימה כל כך אשתקד נותרו רק שלושה שחקנים – דיוויד גומז, בני סימנטוב ואור אילוז, אחיו של מאמן הקבוצה, צחי אילוז, שצפוי להשתלב כשחקן. אילוז נושא העונה גם בתואר נוסף – בעלי הקבוצה לצד כפיר מולי. "הקבוצה הייתה אמורה להיסגר, אחרי שהיו"ר הקודם עזב, אבל התחברנו מאוד למקום הזה ולא רצינו שזה יקרה", הסביר אילוז, "עשינו מאמץ, גייסנו ספונסרים ובעיקר את שמעון אבו, ששיחק בליגה ואוהב מאוד את הקבוצה והרמנו אותה".

הסגל יתבסס על שחקנים צעירים, שעדיין לא שיחקו כדורגל חופים וגם לא בקבוצות בוגרים בדשא. "אספנו צעירים מוכשרים שרוצים חשיפה", הסביר, "קשה לי להאמין שנשחזר את העונה הגדולה שעשינו אשתקד. אנחנו רוצים ליהנות ולשחק נכון. מקווה שיעבוד בצורה חלקה. זאת עונה שצריך לסגור בה חובות מהעבר ולבנות עצמנו ובעונה הבאה פ"ת שוב תכוון לפיינל פור. אם נעשה זאת העונה, זאת תיחשב סנסציה".

צחי אילוז (בלבן) בפוזה טיפוסית. צילום: STRAVO

אילוז יחגוג בחודש הבא יום הולדת ארבעים והשחקן הכי מזוהה עם הליגה הזאת לא מתכוון לנוח. "לא הייתי פעיל בתקופת ההכנה, כי הייתי עסוק עם קבוצת הנוער של הפועל חדרה, שעלתה לליגת העל", הוא מספר, "אני שואב עכשיו את האנרגיות. ברגע שאני רואה חול וכדור, זה מתחיל לבעור בי. אעשה לעצמי טירונות של שבועיים ואיכנס לכושר כי ההתלהבות והחשק עדיין בשיאם".

מחר ב-14:50 תעלה הפועל פ"ת למשחק הפתיחה מול הקבוצה החדשה בליגה, באר שבע ולדברי אילוז, תנסה לנצל את חבלי הקליטה של הקבוצה מבירת הנגב, כדי להשיג שלוש נקודות ראשונות.