על כר הדשא, לקבוצת כדורגל יכול להיות יום טוב יותר או פחות והשאלה אם תצליח תלויה בהרבה מאוד גורמים משתנים. מכבי פ"ת לא שונה בכך.

אולם מחוץ למגרש, כשרוצים ופותחים את הלב, אפשר לנצח ובקלות.

כבר כמה שנים שהקבוצה מצטיינת בכל מה שקשור לתרומה לקהילה ופעילות שונה בתוכה, כשהשבוע קיבלנו הוכחה נוספת לכך.

אנשי מכבי פ"ת ועמותת "כן, אנחנו יכולים". צילום: באדיבות העמותה

ביום שלישי אירחה הקבוצה במתקן האימונים שלה את ילדי עמותת "כן, אנחנו יכולים", הפועלת לקידום וטיפוח צעירים ומבוגרים עם מוגבלויות.

שחקני הקבוצה, הקפטן נאור פסר, יניב בריק והברזילאי רומאריו פירס, יחד עם המנכ"ל ושחקן העבר עומר גולן, ערכו פעילות משותפת עם הילדים, שיחקו עימם וניכר היה כי כל המשתתפים, הילדים כמו גם אנשי הקבוצה, שואבים הנאה וסיפוק רב מהאירוע.

רומאריו פירס עם ילדי "כן, אנחנו יכולים". צילום: קורין קליזמן

שיתוף הפעולה ההדוק בין מכבי לבין העמותה החל כבר בעונה שעברה, ביוזמת הקבוצה ומדי פעם מתקיימות פעילויות משותפות. בחג הסוכות האחרון, למשל, אירחה מכבי את ילדי העמותה ואת נבחרת אמני ישראל.

נאור פסר וילדי "כן, אנחנו יכולים". צילום: קורין קליזמן

בדף הפייסבוק של העמותה הודו חבריה לקבוצה על הפעילות: "בשם ילדי עמותת "כן אנחנו יכולים", תודה למכבי פ"ת על פעילות מלאה בכיף! זו השנה השנייה שהקבוצה מאמצת את העמותה. אנחנו מודים לכם שהקדשתם מזמנכם היקר ואירחתם אותנו לביקור מלא בחוויות!"

ילדי העמותה מתכוננים לפעילות המשותפת. צילום: קורין קליזמן

תודה מיוחדת לשחקני הקבוצה: נאור פסר, רומאריו פירס ויניב בריק, אשר העבירו את הפעילות בשיתוף עומר גולן המנהל המקצועי. תודה רבה לקורין קליזמן, דוברת הקבוצה".

לצד הפעילות עם "כן, אנחנו יכולים", מקיימת הקבוצה פעילויות קהילתיות נוספות כמו אריזת חבילות מזון לנזקקים בפסח וראש השנה, ביקור בבית חולים "שניידר", ותכנית הדגל של הקבוצה, במסגרתה מבקרים שחקנים בבתי ספר בעיר ומעבירים פעילויות בנושאים כמו מנהיגות, אחריות, מניעת אלימות ועוד. עיקר הפעילות מתקיימת בבית הספר "נעמי שמר", בו ביקרו בשבוע שעבר שחקני הקבוצה תאי בריבו, עודד אלקיים, צחי גיגי ויובל שבתאי ביחד עם מנהל קבוצה עמי פאן ונפגשו עם תלמידי כיתה ג'.

 שחקני מכבי ותלמידי כיתה ג' ב"נעמי שמר". צילום: באדיבות הקבוצה