דורון גלנט, הבעלים של הפועל פ"ת, נוהג לספר עד כמה קשה לו התקופה בהפועל פ"ת ועד כמה פגעה בו, אולם עד כה נמנע מלומר במפורש כי הוא קרוב לסיים את דרכו במועדון.

אולם בשיחה שערכנו אמש, כשסיפר לי שוב על הקשיים ושאלתי שוב מדוע הוא בוחר להמשיך ולהחזיק במועדון, הוא הפתיע בתשובה שונה.

"אם לא יחול שינוי קיצוני, בסוף העונה אעזוב את המועדון", אמר גלנט, "אני משלם מחיר כבד על הבעלות. כבד מאוד. זה פוגע בבריאותי, במשפחתי, במצבי הכלכלי. בהכל. יש מסע הסתה נגדי ואני עייף ומותש. כלו כוחותיי. אולי הגיע תורי לעמוד מבחוץ ולראות את כל אלה שישבו ולכלכו עליי מתמודדים עם המציאות. אני כמובן מאחל הצלחה לכל מי שיבוא במקומי, אבל זה עסק מאוד לא פשוט".

יש לך אחריות על המועדון, אתה לא יכול פשוט להשאיר אותו לגורלו.

"אני אדם אחראי ומסודר. כשאחליט סופית שאני הולך, אדאג שיהיה מישהו אחר והוא יקבל את הקבוצה בצורה מסודרת.. זאת יכולה להיות עמותת "הכחולה", או אדם אחר שיבוא ויוכיח את יכולתו. אני עושים כל שביכולתנו בכדי להימנע ממצב שהמועדון יגיע לפירוק העונה. לגבי העונה הבאה? אני עוד לא יודע".

החודשים האחרונים שלו בהפועל? דורון גלנט. צילום: יאיר שגיא

השיחה התקיימה ביום בו עמותת "הכחולה" שלחה דריסת רגל משמעותית ראשונה בתוך הקבוצה הבוגרת, כששכרה לשחקן הקבוצה, ואהיב חביבאללה דירה באזור מתחם האימונים בסירקין, אחרי שלפי הודעת העמותה, השחקן נזרק מדירת הקבוצה בה התגורר בראש העין, בהתרעה של יום אחד בלבד. העמותה אספה תרומות ובהן שכרה לשחקן דירה לחודשיים האחרונים של העונה.

"לא הבנתי על מה הייתה כל המהומה", אמר גלנט שהופתע לשמוע כי העמותה כבר שכרה דירה עבור השחקן, "השחקן ראה כבר לפני כמה שבועות שבעל הדירה בראש העין הגיע כדי לבדוק את מצבה לקראת פינויה. הדירה הזאת הושכרה עבור השחקנים הזרים ובעל הדירה רצה אותה בחזרה כדי לבנות בה. מאחר ונשאר בה רק שחקן אחד ויש מקום עבורו בדירה שלנו בפ"ת (דירה שרובה ממומנת על ידי אנשי "החוג הכחול" – א.ק.) בה מתגוררים שחקני קבוצת הנוער, ראיתי לנכון להעבירו. אני לא צריך לעדכן על כל פעולה אדמניסטרטיבית שאני עושה במועדון. זה עניין טריוויאלי.

"בדירה של הנוער מתגוררים שלושה שחקנים, שאחד מהם סיים את העונה, שחקן אחר בטירונות והשלישי יתגייס בקרוב, כך שבמהלך השבוע הם כמעט ולא יהיו בדירה ובסופי שבוע, אחרי המשחק שלנו, ואהיב נוסע לבית הוריו בצפון. זה נראה לי כמו ניסיון לתפוס טרמפ על השחקן ולחבוט בי. ואהיב שחקן של הפועל פ"ת, לא של עמותת "הכחולה".

גלנט הכחיש את הטענות לפיהן הוא כבר אינו מעורב בניהול המועדון. "זה נכון שאני מקבל עזרה מאנשים כמו גל חצור ויוגב איטח, ולמחלקת הנוער יש את האנשים שלה, אבל הכל קורה באישורי ותחת פיקוחי", פסק.