עד השניות האחרונות של ה"ישרא-בול", משחק גמר ליגת הפוטבול הישראלית, עוד היו ה"טרופרס" מפתח-תקוה קרובים לעשות היסטוריה ולזכות בתואר בהופעה הראשונה שלהם בגמר.

אולם בסופו של דבר הניסיונות של המלאבסים לחזור למשחק כשלו וה"אריות" של ירושלים שמרו על התואר והשלימו עונה שנייה ברציפות בלי הפסד עם ניצחון 20:28.

בתום הרבע הראשון הוליכו ה"טרופרס" 6:8 בזכות טאץ' דאון מוצלח של ג'ונתן כוראן.

אולם בהמשך עבר היתרון לירושלמים, שאמנם לא עלו ליתרון דו ספרתי בשום שלב, אבל שמרו על יתרון יציב שנשמר עד לסיום וחגיגות האליפות השנייה ברציפות החלו באיצטדיון "קראפט" החדש, שאירח משחק לראשונה מאז נחנך.

"הטרופרס". עלו על המפה. צילום: שירן נגר

"אני לא מתנחם בעובדה שהיינו קרובים", אמר המאמן רביב דורון, "כשאתה כבר שם, אתה רוצה לנצח.  ה"ליונס" חששו באמת שהם עלולים להפסיד את המשחק. היה לנו סיכוי עד הרגעים האחרונים, אבל ההגנה שלהם עצרה אותנו. ציפיתי לנצח בגמר.

"עשינו עונה יפה. היא התחילה קשה מאוד בגלל ריבוי פציעות, כך שהציפיות לא היו גבוהות. גם כשהפצועים חזרו, זה לא תמיד היה בצורה מלאה. הגענו למקום מכובד, עלינו על מפת הפוטבול בארץ".

בפוטבול, מספר דורון, למחרת הגמר, כבר מתחילים להתכונן לעונה שבה תהיה ל"טרופרס" מטרה אחת בלבד. "נבוא עם החבר'ה שלנו ועם כוחות חדשים שעכשיו ודאי ירצו להצטרף להצלחה של "הטרופרס", נגיע לגמר ואני מאמין שנחזור עם הגביע לפתח-תקוה", הצהיר.

איך עושים זאת? "ל"אריות" יש הרבה חבר'ה טובים שהגיעו מקבוצת הנוער שלהם. בעונה הבאה, הקבוצה שהקמנו העונה ובינתיים רק מתאמנת, תהפוך לתחרותית", סיפר דורון, "כבר עכשיו אני מזהה כוכבים עולים שלפחות חלקם יהיו איתנו כבר בעונה הבאה וישדרגו אותנו".