"עשינו היסטוריה", אוהדי הפועל פ"ת. צילום: סער כרמלי הפועל פ"ת

עכשיו, כשסוף סוף הכל סגור וחתום, אני רוצה לעשות משהו שחיכיתי לו הרבה זמן וזה להוקיר תודה לכל מי שפעל למען הגשמת החלום: כמו להרבה אחרים, גם החיבור שלי להפועל החל דרך המשפחה. אני מודה לאבא שלי ולדוד שלי (שגם שיחק בהפועל בעבר) על שחשפו אותי מגיל ילדות להפועל פ"ת. תודה לאחי, שלקח אותי למשחקים בכל הארץ (עם הצעיף שקנה לי, אני מגיע עד היום למשחקים). מי שהחזירו לי את הניצוץ והאהבה היו הילדים שלי, שנתנו לי את הדרייב והאנרגיות להצטרף ליוזמה הנפלאה הזו, שגדולה מכולנו ונקראת "הכחולה".

אני מודה למי שהיו שם לפניי ונתנו לי את ההזדמנות והזכות להיכנס לעמותה. תודה למייסדים, לוועד המנהל הראשון והשני ולכל המתנדבים והפעילים שבנו את הדבר הנפלא הזה. אני רוצה להודות גם לכל המבקרים שעזרו לנו בכך ששמו למולנו מראה והביאו אותנו לבחון את צעדינו בכל פעם מחדש. תודה מיוחדת שמורה לאשתי שזרמה איתי עם השיגעון הזה וקיבלה בהבנה את חוסר ההימצאות שלי והשעות המטורפות שהשקעתי ביחד עם כל החברים, שהפכו למשפחה אחת גדולה.

אחת החוויות המרגשות מבחינתי הייתה לראות את הקהל שלנו במשחק הבעלות. היה זה חלום של הרבה מאוד אוהדים משלל קבוצות ברחבי הארץ ואלה היינו אנחנו חברים, שעשינו היסטוריה.
לאחר שעשינו את הצעד ההיסטורי, "הקבוצה לאוהדים", אין לנו את הפריבילגיה לנוח על זרי הדפנה כי המלאכה לא נגמרה ורק עכשיו היא באמת מתחילה.

"לא נחים על זרי הדפנה". דרור שי ובנו במשחק הקבוצה. צילום: צביקה ריז הפועל פ"ת

אני מקווה ובטוח שנשכיל לבחור את האנשים הנכונים להוביל את המועדון ("חברי דירקטוריון" ומנכ"ל) ולתמוך בהם, אך הכי חשוב שהם ידעו לתמוך אחד בשני. כמעט ושכחתי (לא באמת) תודה אחרונה- תודה לך הפועל כל כך שחיברת בין כל כך הרבה זרים שבעצם דומים מאוד. כדי שהפרויקט הנפלא הזה ימשיך לגדול, להתפתח ולהצליח אנחנו צריכים אתכם איתנו. אם כפעילים ואם כאוהדים ביציע או מחוצה לו.

הפועל פתח-תקוה חזרה ובגדול!