פתיחה מאכזבת לעונה של הפועל פ״ת בלאומית. הקבוצה יצאה הערב (שני) לעפולה, למפגש עם הפועל המקומית עמוסת הבעיות הניהוליות.

בן לוי חוגג את שער היתרון | צילום: צביקה ריז

תחילה נראה שהכל יילך כשורה לקבוצה של עמיר נוסבאום, כשבן לוי כבש שער נהדר בדקה ה-31, אחרי בישול מצוין של יוסף עוודי, אולם בדומה למשחק חצי גמר גביע הטוטו מול הפועל רמת גן, הפועל תקפה, לחצה ויצרה כמה וכמה מצבים קורצים ליד השער, אולם חלוציה, בעיקר עומר בוארון, החמיצו פעם אחרי פעם ממצבים קורצים ונוחים.

ואז, כמאמר הקלישאה, כשהפועל לא כבשה - היא ספגה, מרגליו של יובל שוואט, חובב הכיבושים מול הפועל פ״ת, חמש דקות לסיום. עד לסיום החמיץ עוז פרץ הזדמנות נוספת, והפועל מסיימת רק בתיקו 1:1 במשחק בו הייתה צריכה לנצח בהפרש גבוה.

בקבוצה צריכים לקוות שפציעתו של החלוץ אמאדו סוקונה, שהמריא לצרפת כדי להינשא, אינה חמורה ובכל מקרה - לשפר את החדות ליד השער, אחרת הקבוצה צפויה לעוד הרבה משחקים מתסכלים דוגמת האחרון.

פתיחה מאכזת לעונה | צילום: ברוך רובין

נחמה פורתא ימצאו אוהדי הקבוצה בעובדה שהקבוצה שומרת על מאזן נקי מהפסדים באיצטדיון בעפולה, בו ניצחה 6 פעמים וסיימה פעמיים בתיקו.

ביום שני הבא תערוך הקבוצה את משחק הבית הראשון העונה, כשתארח את עירוני רמה״ש, שגם היא פתחה את העונה בתיקו (2:2 מול בית״ר ת״א/בת ים).

היום חתם ברמה״ש אקס הפועל, שמעון אבו חצירא. כ-400 אוהדים ליוו את הפועל לעפולה ורבים מהם נכנסו באיחור בשל תאונת דרכים באחד מכבישי הצפון.