עמיר נוסבאום. צילום: באדיבות מועדון הפועל פתח תקוה

מאמן חדש להפועל פתח תקוה בכדורגל: עמיר נוסבאום, שסיים שלוש שנים כעוזר מאמן בהפועל באר שבע.

ממועדון הפועל פתח תקוה נמסר: "אנו שמחים ונרגשים להודיע על מינויו של עמיר נוסבאום כמאמן הפועל פתח-תקוה לעונה הבאה עם אופציה לעונה נוספת.

עמיר שמסיים 3 שנים כעוזר מאמן בהפועל באר-שבע מתוכן היה שותף ל-2 אליפויות והשתתפות במפעלים ארופאים יביא למועדון מקצוענות, מצויינות, וערכים אשר תואמים לרוח המועדון בבעלות הכחולה. אנו מאמינים כי הדרך המשותפת תניב פירות ותעמוד בציפיות הרבות הקיימות.

עמיר איש צוות שמאמין בעבודה קשה גם כשחקן, גם כעוזר מאמן, והיום כמאמן ראשי של המועדון. עמיר ביקש למסור: "אני מתרגש להגיע להפועל פתח-תקוה, מועדון בבעלות אוהדים מביא עימו מחוייבות גבוהה ואחריות. צפויה לכולנו דרך לא פשוטה, אבל אני סמוך ובטוח כי יחד עם הקהל ותמיכתו ניצור מועדון מצליח השואף למצויינות והשגיות".

נוסבאום החל את קריירת המשחק שלו בעירוני ראשל״צ ובהמשך שיחק בעירוני ק״ש, רמה״ש והפועל חיפה בטרם סיים את הקריירה בהפועל כפ״ס.

הוא שימש כעוזרו את ברק בכר בהפועל ב״ש בשתי האליפויות האחרונות, כשהראשון ששימש בתפקיד זה, אסף נימני, עשה אף הוא דרך דומה וחתם בהפועל בראשית עונת 2016/17׳, אולם פוטר בחלוף 11מחזורים כשהקבוצה נקלעה למאבקי תחתית. נוסבאום, שייכנס לנעליו של מסאי דגו, מקווה לקדנציה מוצלחת יותר בהפועל.