(מימין): עמית מזרחי, דניאל שוורצבוים וירין חסן מול הקהל בסיום המשחק

חלק מאוהדי הפועל פ"ת פצחו בשריקות בוז צורמות וזועמות בסיום משחק התיקו המאופס של הקבוצה, אחה"צ (שישי) ברמת השרון. אחרים עודדו ומחאו כפיים, מודעים לעובדה שהקבוצה נמצאת בתקופה הכי קריטית של העונה.

כנראה ששני הצדדים צודקים. הפועל פ"ת נראית רע מאוד בתקופה האחרונה וסוגרת ארבעה משחקים ללא ניצחון, כששלושה מהם מסתיימים בתיקו ושני האחרונים ללא שערים.

דווקא בתקופה הכי חשובה של העונה, הפועל נראית עייפה וכבויה וכבר משחק שני ברציפות שהיא בקושי מאיימת על שער יריבתה.

כ-500 אוהדי הפועל נדחקו לקצת יותר מחצי יציע שהוקצה להם ב"גרונדמן" וראו את הפועל עולה עם נתי בנימין בעמדת המגן השמאלי במקום דניאל בורחל המוצהב ואת טאקויה מוריאמה היפני חוזר להרכב הפותח אחרי פציעה בת שבועיים, על חשבונו של עמית מזרחי.

הקשר היפני היה פעיל למדי, בעיקר במחצית הראשונה, אבל משחק ההתקפה של הקבוצה היה חלש מאוד לאורך כל דקות המשחק. במחצית הראשונה היה זה המגן הימני עומר ורד, היחיד שאיים על השער ועשה זאת בבעיטה לא מסוכנת מ-20 מ'. מן העבר השני, רמה"ש הגיעה למצב מסוכן אחד בתוך הרחבה, אולם החלוץ המקומי בעט מקרוב בסמוך לקורת שערו של דודי אלון.

במחצית השנייה רמה"ש הייתה קצת יותר מסוכנת והפועל הגיעה, בקושי רב, לשני מצבים. בדקה ה-59 השאיר דניאל שוורצבוים את גל לוי במצב נוח בתוך הרחבה, אולם הבעיטה של הקשר נהדפה על ידי ההגנה ובדקה ה-78 סיים עמית מזרחי המחליף מתפרצת במסירה לשגיא דרור שהשתחרר מהבלם ובעט כדור שסהר חסון, השוער המקומי, הדף לקרן. 

בדקה ה-85 הדף דודי אלון בעיטה מסוכנת של עומר באבו מרמה"ש ובסיום נפרדות שתי הקבוצות בתיקו מאופס.

הפועל יורדת מקום אחד ומסיימת את המחזור במקום ה-11 עם 36 נק', נקודה פחות מהפועל מרמורק שחלפה על פניה. הפער מהפועל ראשל"צ, המדורגת במקום ה-15 עומד על נקודה אחת בלבד, בדיוק כמו הפער מהפועל עכו שבמקום ה-14 המוביל למשחקי המבחן. הפועל איכסל, שהפסידה למרמורק, שקועה במקום האחרון עם 30 נק' והיא נמצאת בדרך להיות היורדת הראשונה.

כעת תצא הפועל למיני פגרה בת 12 יום, עד המשחק הבא בו תארח את מכבי אחי נצרת, הקבוצה היחידה בפלייאוף התחתון שיכולה להיות רגועה. המשחק יתקיים ביום רביעי הבא, חול המועד פסח, בשעה 19:00.