הצוות המקצועי החדש של הפועל

החודשים האחרונים בחייהם של אוהדי הפועל פ"ת רווים בלא מעט רגעי שיא מרגשים. אחרי רכישת הבעלות על הקבוצה בידי עמותת "הכחולה" והרגעים המיוחדים שהגיעו אחריה וההישרדות בלאומית, זכו האוהדים לשבוע עם עוד כמה רגעים יפים שכאלה.

שחקני הקבוצה מודים לאוהדים על התמיכה והעידוד

בראשית השבוע, יום ראשון ליתר דיוק, נרשמו 123 אוהדים חדשים לעמותה ביממה אחת. התוצאה - מספר החברים בעמותה עומד על מספר שיא של 937, מרביתם רכשו גם מנוי לעונה הקרובה.

היום (שלישי) לפנות ערב הגיע רגע נוסף, מסורתי, שבעונות האחרונות איבד מעט מזוהרו עבור האוהדים - אימון פתיחת העונה.

היציע הכחול נדלק. צילום: BAROOCH TV

כ-150 אוהדים הגיעו למגרש בספורטק בסירקין וקיבלו את פני הקבוצה שהחלה בהכנותיה לעונת 19/20'.

הם שרו, עודדו, הדליקו אבוקה אחת וקיבלו את פני השחקנים החדשים והמאמן עמיר נוסבאום שערך אימון ראשון כמאמן ראשי, כשלצידו הצוות המקצועי החדש: המנהל המקצועי ניב טל, מאמן הכושר מאירי סיני, מאמן השוערים סמיון רחמן והאנליסטים דולב כביר ועידו הדדי (ראו בתמונה מעל, ללא מאירי).

עמיר נוסבאום עורך היכרות עם אוהדי הפועל

את הפריצה הדי מיותרת למגרש, שמפוצצת אימוני פתיחה בכל הארץ, חסכו הפעם האוהדים מהקבוצה. בכל זאת, מעמד הבעלות מחייב קוד התנהגות שונה.

עומר בוארון מתרגל לכחול

האוהדים שפצרו את שירי השחקנים הישנים, התאמנו על כמה חדשים והכירו את הפנים החדשות שהגיעו לאימון - בר איבגי, יוסף עוודי (שזכה כבר לשיר משלו), ועומר בוארון שחתם רק אתמול. גם החלוץ הצרפתי אמאדו סוקונה כבר שב ארצה והתאמן, כמו גם שחקן קבוצת נערים ב' בעונה שעברה, בר נאוי,עוד לא בן 17 וכבר נמנה על סגל הקבוצה הבוגרת.

גם הבלם האוקראיני/יהודי, דמיטרו אנטין, שהגיע למבחנים ונחת רק היום, התאמן עם הקבוצה.

צפו בשחקנים והאוהדים מתוודעים ונכנסים לטירוף לקראת העונה שבפתח. צילום: BAROOCH TV