ההזמנה שהופצה לחתנים המאושרים

ביום שישי (15:00) תארח הפועל פ"ת את הפועל כפ"ס במסגרת המחזור ה-27 בליגה הלאומית בכדורגל. מדובר במשחק קריטי נוסף עבור המארחים, הנאבקים בתחתית הטבלה ומצוים במצוקת פציעות חמורה, הכוללת לא פחות משמונה שחקנים שלא מתאמנים או מתאמנים חלקים ובספק למשחק - המגן עומר ורד, הבלמים ספיר ייתח ודויד אבידור, הקשרים דניאל שוורצבוים ושגיא דרור והחלוצים אמאדו סוקונה ורוי מליקה. השבעה מצטרפים לאיתי לוי, המחלים מניתוח שבר וצפוי לשוב ולהתאמן בעוד כשבועיים. גם אופק אושר, המחלק את זמנו בין קבוצת הנוער לבוגרים נעדר מהאימונים בשל טירונות.

אולם מי שעשויים לבוא לעזרת הקבוצה במשחק הם אוהדי הקבוצה, הבעלים וליתר דיוק (לפחות ביום שישי) - החתנים. 

בשעה 14:00 ייערך אירוע מיוחד – טקס ה"חתונה הכחולה". מחוץ לאיצטדיון תיפרס חופה גדולה וכחולה, מאות כיפות וכוסות כחולות יחולקו ל"חתנים" (בעלי הקבוצה), תקליטן, צלם מגנטים ויין יתנו אווירת חתונה כדת וכדין. את תפקיד הרב ימלא האוהד/בעלים איתי יצחקי, שיזמין את האוהדים תחת החופה הענקית כשבאמצע עומד סמל הפועל פתח תקוה גדול עם הינומת תחרה ,שמכסה את חלקו העליון.

ה"רב" יברך ויקדש ולאחר שכל ה"חתנים" ישברו את הכוסות, יוכל כל אחד לגשת ולנשק את הסמל (הכלה)  ולהתחייב לאהוב דאוג לה כל ימי חייו.

ואם תהיתם - גם האוהדות יכולות להיות חתנים ביום הזה.

האוהדים/בעלים/חתנים. צילום: סער כרמלי הפועל פ"ת

"נשבענו אמונים לאהובתנו ואנחנו עושים זאת בטקס סמלי, מטריף ומשמח, שבו נישבע לה קבל עם ועדה לנצח נצחים", הסביר אחד מיוזמי האירוע, תומר שמיר, "אחרית הימים שלנו כאוהדי כדורגל הגיעה. אנחנו הבעלים וככאלה יש לנו בת זוג, אישה, שתהיה איתנו עד יומנו האחרון, בבריאות ובחולי, עד שהמוות יפריד ביננו. בעצם, גם אחריו". 

מעמותת הכחולה נמסר: "עם רכישת הקבוצה, ישנה התרגשות גדולה, ולצידה גם מחויבות גדולה. הקלישאה אומרת שקבוצת כדורגל זה לכל החיים, אז נראה לנו אך סמלי לחגוג את המאורע ההיסטורי בחתונה כחולה גדולה".