עודד דוקטורי ז"ל. צילום: אבי דולמן החוג הכחול

עודד דוקטורי ז"ל היה איש הפועל פ"ת מיום לידתו ועד שנפטר בטרם עת לפני כמעט שנה בגיל 51. עודד היה אוהד ופעיל במועדון בהתנדבות במשך שנים ארוכות ומותו הפתאומי כתוצאה מדום לב היכה בהלם ובכאב את משפחתו, חבריו הרבים וכל אנשי הפועל.

כל משתתפי האירוע. לא שוכחים את עודד דוקטורי ז"ל. צילום: רינת אברהם

ביום רביעי האחרון נערך במגרש הספורט של הקאנטרי ברמת עמידר אירוע לזכרו של דוקטורי ז"ל. בני משפחתו, חבריו הקרובים ושחקני נבחרת האמנים התכנסו לטורניר מיוחד במלאת 11 חודשים לפטירתו של עודד.

האירוע היה פרי יוזמתו של אלי ביבס, אחיינו של דוקטורי.

הקבוצה האדומה, אלופת הטורניר לזכר עודד דוקטורי ז"ל. צילום: רינת אברהם

במסגרת האירוע התקיים טורניר כדורגל בן ארבע קבוצות – האדומה, נבחרת האמנים (בה שיחקו, בין השאר, כדורגלני העבר שביט אלימלך, רמי וכנר ואורן ניסים), הכחולה (חרדוניה שמה), השחורה (תות בננה) והלבנה (קינג 6), בה שיחקו, בין השאר, בני קוזושווילי והאחיין ביבס.

למשחק הגמר העפילו נבחרת האמנים ו"קינג 6" והראשונים זכו בטורניר אחרי ניצחון 1:3.

"קינג 6", הקבוצה הלבנה שהגיעה למקום השני בטורניר לזכר עודד דוקטורי ז"ל. צילום: רינת אברהם

רינת אברהם, חברתו הקרובה של עודד, סיפרה על האירוע: "ערב מלא עוצמה וזיעה מלאת נחישות ורגש שהציפו זיכרונות רבים, בעוד בני המשפחה והחברים חולקים את המשחק לראשונה ללא נוכחותו של עודד, הלב הכחול שאהב להעניק לכל כך הרבה אנשים וליבו נדם. הלב שתמיד היה שם עבור המועדון שכל כך אהב, אהבה שהונצחה בקריאת קבוצת ילדים ב׳ צפון על שמו.

עוד כתבה אברהם: " לילות לבנים מלאי תמונות וסיפורים סבבו את מכריו, חוויות מרגשות וזיכרונות נצורים שהקשו על הנוכחים להביט בתמונות בהן הונצחו רגעי השמחה והאושר בחייו. כולנו עדיין ממתינים לשבת איתו כתמול שלשום.

חזי (מימין) וגדי, אחיו של עודד דוקטורי ז"ל. צילום: רינת אברהם

"אומרים שהזמן יעשה את שלו אך מיום ליום נערמים הזיכרונות והסיפורים אותם חלק עם הסובבים אותו, חוויות ותמונות ומעשיו הרבים שאת חלקם לא ידעו כולם שמעצימים את הגעגוע והכאב הממשיך וחודר עמוק אל מעמקי הלב".

רינת סיכמה וכתבה: "כולנו קמים בכל בוקר עם געגוע בלב וחושבים עליו. עוד תמיד יישאר בלבבות הרבים אותם מינף ועטף בחום ואהבה ובדרכו ילכו כי ממנו למדו. עם הכאב והצער לצד הרגש והאהבה אליך עודד, הרגשנו אותך לצידנו אמש במשחק כשעל פניך החיוך השובב והלב הכחול מלא האהבה".

זוכרים את עודד דוקטורי ז"ל. צילום: רינת אברהם