עומר בוארון (במרכז) עם ניב טל וסוכנו אורן יחזקאל. צילום: באדיבות הקבוצה

הפועל פ"ת  הודיעה הערב (שני) על הצטרפותו של הקשר ההתקפי עומר בוארון (27) לקבוצה. בוארון חתם על חוזה לעונה אחת עם אופציה לעונה נוספת.

בוארון היה אחד השחקנים הראשונים שסומנו על ידי הצוות המקצועי, בשל יכולתו לשחק גם במרכז החלק ההתקפי וגם באגפים. הקבוצה ניהלה עימו מו"מ ארוך, אך תחילה קבוצתו האחרונה, בית"ר ת"א/רמלה, הערימה קשיים על השלמת המהלך. היום, כאמור, הוכתרו המגעים בהצלחה.

בקבוצה מספרים כי בוארון ניחן במהירות גבוהה ושליטה בכדור.

השחקן החל את דרכו במחלקת הנוער של בית"ר טוברוק, בה שיחק עד שסיים את מחלקת הנוער. את דרכו בבוגרים החל בהפועל הרצליה מליגה א' וכבש 16 שערים שסייעו לקבוצה לעלות לליגה הלאומית. הרצליה ירדה מיד לליגה א' ובוארון המשיך בקבוצה ובהמשך נדד גם לעירוני נשר והפועל בית שאן.

בעונת 15/16' חתם במכבי נתניה, אך רשם שתי הופעות בלבד בליגת העל, בטרם שב לנשר, שעלתה ללאומית. אחר-כך שיחק בהפועל רובי שפירא חיפה ובהפועל איכסל, שעלתה אף היא לליגה א'. ברוב עונותיו בליגה השלישית הבקיע מספר דו ספרתי של שערים.

בעונה שעברה הפך לראשונה בקריירה לשחקן מוביל בקבוצה לאומית, כשכבש עשרה שערי ליגה ואחד בגביע, כששיחק בבית"ר ת"א/רמלה.

כעת, כאמור, פותח פרק חדש בקריירה.

אחרי החתימה אמר השחקן: ״אני מאושר להצטרף למועדון ולא יכול לחכות לפגוש בקהל הגדול והתומך, שראיתי בעונה שעברה מהצד השני. הפועל פתח-תקוה זה מועדון גדול ואני גאה ללבוש את החולצה הכחולה, יחד נעזור לקבוצה לעמוד במטרותיה ולהגיע הכי גבוה שאפשר״.

בוארון אמור לפתוח מחר (18:00) את אימוני הקבוצה יחד עם חבריו החדשים.

מי שצפוי להגיע מחר ארצה הוא הבלם האוקראיני/יהודי דמיטרו אנטין (24). הבלם יגיע למבחנים ואם ירשים, יחתום בקבוצה ולא ייחשב לזר. 

אנטין שיחק בשנים האחרונות במדי קבוצת קרמין קרמנצ'וק, כששיחקה בליגה הראשונה והשנייה בארצו ונחשב לשחקן הרכב קבוע.