סוקונה לאחר שחתם בהפועל פ"ת. צילום: צביקה ריז הפועל פ"ת

ארבעה ימים אחרי שהסתיימה העונה, בהפועל פ"ת מעלים הילוך בהכנות לעונה הבאה.

בקבוצה עדיין עוסקים בחיפוש מאמן לעונה הבאה, אבל בינתיים כבר הודיעו לשני שחקנים - אמאדו סוקונה ובן לוי, כי האופציה שלהם לעונה נוספת תמומש והם ימשיכו במועדון.

סוקונה (26) חתם בקבוצה בקיץ, אחרי ששיחק בשנים האחרונות בבולגריה. את דרכו החל באקדמיה לכדורגל של טולוז.

הוא התאקלם במהרה במועדון ולמרות כמה עליות ומורדות ביכולתו, כבש 13 שערים ובישל שמונה, המוביל בקבוצה בשתי הקטגוריות. בינואר האחרון חוזר על ידי בני יהודה, אולם העיסקה לא יצאה בסופו של דבר לפועל.

בן לוי (23) חזר בינואר להפועל. הוא החל את דרכו במכבי ת"א ובגיל נערים ג' עבר להפועל, בה שיחק עד הבוגרים, כשבדרך היה אחד השחקנים הבולטים בקבוצת הנוער והיה שותף לעלייתה לליגת העל ב-2014.

בן לוי לאחר שחזר בינואר להפועל. צילום: צביקה ריז הפועל פ"ת

בעונה שעברה הושאל להפועל בית שאן (ליגה א') ועירוני נשר (לאומית) ואת העונה החולפת פתח בעירוני רמה"ש. בינואר, כאמור, חזר להפועל, רשם תשע הופעות כמחליף ובישל שני שערים.

מי שנכון לעכשיו לא צפויים להמשיך לעונה נוספת הם הקשר האחורי, דניאל שוורצבוים ושחקני הכנף שגיא דרור וגל לוי. השלושה, מהבולטים בשחקני הקבוצה בעונה החולפת, הודיעו כי הם מעדיפים לנסות ולמצות את האופציה למצוא קבוצה בליגת העל ועל כן בהפועל לא פתחו במגעים איתם ומלכתחילה, כשחתמו בעונה שעברה, לא הוכנס לחוזה שלהם אופציה להארכה בידי הקבוצה.

להפועל אופציה להאריך גם את חוזהו של הקשר ההתקפי גל אסולין, שהגיע בינואר מראשל"צ והעניין עדיין בבחינה ויוחלט, ככל הנראה, אחרי שימונה מאמן לקבוצה.