אבידור. נשאר בהפועל. צילום: סער כרמלי הפועל פ"ת

הפועל פ"ת ממשיכה לבנות את הסגל לעונת 19/20' ובינתיים הוא מתבסס בעיקר על שחקנים הממשיכים מהעונה שעברה.

ביממה האחרונה הודיעה הקבוצה על שני שחקנים נוספים שממשיכים, שניהם הגיעו אליה במהלך העונה החולפת - הבלם דיוויד אבידור והקשר גל אסולין.

אבידור, יהודי/אמריקאי,  (ב-ב' דגושה) בן 26, הגיע בינואר האחרון להפועל פ"ת והתאקלם מהר מאוד בהרכב הפותח. במהלך העונה חלה ירידה מסוימת בכושרו, אבל בסיכומו של דבר הוא תרם תרומה משמעותית להתייצבותו של החלק האחורי של הפועל. 

ב-17 המשחקים בהם שותף ספגה הפועל רק 13 שערים, ניצחה שמונה פעמים והפסידה רק בשלושה משחקים. המשמעות - 30 מתוך 46 הנקודות שצברה הושגו כשהבלם האמריקאי היה על כר הדשא.

קודם להגעתו לישראל שיחק בליגת המכללות בארצו, כמו גם בליגות בפינלנד ובשבדיה. אבידור חתם לעונה אחת עם אופציה לעונה נוספת.

גל אסולין, שיחגוג בעוד כשבועיים יום הולדת 22, שיחק במחלקות הנוער של הפועל ומכבי ת"א בטרם הפך לאחד השחקנים המובילים בקבוצת הנוער של הפועל ראשל"צ. בעונת 17/18' עלה לקבוצה הבוגרת והיה גורם משמעותי במאבקי העלייה של קבוצתו, כשכבש שלושה שערים רצופים בשלוש מחזורי הסיום של העונה. ראשל"צ הפסידה במאבקים להפועל חדרה ובעונה שעברה אסולין שותף רק כמחליף במשחקי הקבוצה, בטרם שוחרר בינואר וחתם בהפועל.

גל אסולין עם ניב טל וסוכנו רפי שמואל. צילום: באדיבות המועדון

בהפועל הוא שותף בתשעה משחקים, שניים מהם בהרכב הפותח (כולל במשחק שפוצץ ברמלה) וכבש שער אחד, שרבים רואים בו היפה ביותר שכבש העונה שחקן של הפועל, כשסובב מזווית קשה כדור לחיבור של אבי איבגי, שוער הפועל נצרת עילית, שהפסידה להפועל 2:0.

להפועל הייתה אופציה להאריך את חוזהו של אסולין והוא חתם לעונה עם אופציה לשתיים נוספות.