פעם אחרונה בכחול? עומר ורד במשחק  מול איכסל. צילום: סער כרמלי הפועל פ"ת

המגן הימני של הפועל פ"ת, עומר ורד, החליט הבוקר (רביעי), כי הוא לא ממשיך לעונה נוספת בקבוצה.

ביום שני האחרון שוחח ורד עם המנהל המקצועי של המועדון, ניב טל ולאחר יומיים של מחשבה, החליט לסיים את דרכו בהפועל.

"בשיחה עם ניב הבנתי בצורה ברורה שהוא מתלבט לגבי התועלת המקצועית שלי לקבוצה", הסביר ורד את החלטתו, "מאוד הופתעתי מהדברים במיוחד לאור העובדה שהגעתי לקבוצה כשהיא רחוקה שמונה נקודות מחוף מבטחים ואני יודע שהייתי חלק מאוד משמעותי בהשארת הקבוצה בליגה, הן מבחינה מקצועית והן מבחינה מנהיגותית וחברתית על המגרש ומחוצה לו. זכותו של ניב לחשוב אחרת ממני. זה לגיטימי.


"לאחר ששמעתי את הדברים החלטתי לחפש אופציות אחרות. הקהל של הפועל קרוב לליבי, והיה מאוד מרגש לראות את כמות האהבה שאני מקבל מהם, מקווה שהם הרגישו שזה הדדי גם מהצד שלי.בדמיון שלי חשבתי על חוזה למספר שנים לסיים פה את הקריירה, אך מחשבות לחוד ומציאות לחוד. המועדון תמיד יהיה קרוב לליבי ואני מאחל לו את ההצלחה הכי גדולה שאפשר".

אתה רואה אפשרות שהחלטתך תשתנה?

"בכדורגל קורים תמיד דברים לא צפויים.  אבל במקרה הזה אני לא רואה איך דברים יכולים להשתנות, בעיקר לאחר הפידבק שקיבלתי בשיחה".

עומר ורד במדי הפועל. "הקהל של הפועל קרוב לליבי". צילום: סער כרמלי הפועל פ"ת

ניב טל מסר בתגובה: "מעבר להיותו של עומר שחקן מצוין ושחקן נשמה, הוא גם אדם מקסים ואינטילגנט, שהביא ומביא אנרגיות שמשפיעות לטובה על חדר ההלבשה. אבל אני לא מנהל מו"מ דרך התקשורת וממליץ לו להמתין למינוי המאמן".

עומר ורד (29) הגיע להפועל בראשית עונת 2016/17' ושיחק ברציפות עד לסיום העונה שעברה. בקיץ שעבר חתם בהפועל רעננה מליגת העל ובינואר חזר למועדון והחליף את אלעד גבאי שאיכזב. ורד הוא אחד השחקנים היותר אהובים במועדון, הן על ידי השחקנים והן בקהל. כעת, כאמור, החליט לעזוב, אולם לא מן הנמנע שלא מדובר בסוף פסוק ועומר ורד עוד ילבש את מדיה של הפועל פ"ת.

"מציע לעומר ורד להמתין למינוי המאמן. ניב טל (מימין). צילום: סער כרמלי הפועל פ"ת

הפועל פ"ת נמצאת בימים אלה בעיצומן של ההכנות לעונה הבאה וחיפושי המאמן נמצאים בהילוך גבוה. אתמול הודיעה הקבוצה כי תממש את האופציות על אמאדו סוקונה ובן לוי וכי שגיא דרור, גל לוי ודניאל שוורצבוים, מחפשים קבוצה בליגת העל ומו"מ איתם טרם החל. בקבוצה הבהירו כי עד מינוי המאמן הם לא יחתימו שחקנים מלבד שחקני בית וכאלה שהקבוצה חייבת להודיע על אם היא מממשת את האופציה עליהם או מוותרת עליה, דוגמת סוקונה, בן לוי וגל אסולין.