הכח הצעיר של הפועל פ"ת. צילום: סער כרמלי הפועל פ"ת

בשבת האחרונה ערכה הפועל פ"ת אירוע עם נציגי הקהילה היפנית בישראל.

במהלך האירוע הציגה הקבוצה ארבעה שחקנים, המסיימים גיל נוער וקיבלו חוזה ראשון בקבוצה הבוגרת: יקיר נתן, ים בן יהודה, מוחמד אגבריה ומתן גושה.

בקבוצה סיפרו שכחלק ממתהליך הבנייה של העמותה והשאיפה להתבססות על שחקני בית כעוגן להצלחה הספורטיבית, הוחתמו כל השחקנים לחמש שנים.

כעת, נערוך היכרות קצרה עם הארבעה שכל אוהדי הפועל ילמדו להכיר החל מהעונה הקרובה (אלה שמגיעים למשחקי הנוער כבר מכירים מזמן):

מתן גושה (19.5)

הבלם מתן גושה הגיע להפועל ממחנה יהודה כשהיה בן 13 והוא הוותיק במועדון מבין הארבעה. העונה היה שחקן הרכב קבוע בקבוצת הנוער וכבש שער אחד בתיקו הביתי 1:1 מול מכבי הרצליה.

מתן גושה במעמד החתימה בהפועל. צילום: סער כרמלי הפועל פ"ת

גושה מתגורר בפ"ת ובמועדון מספרים כי הוא ניחן באינטיליגנציית משחק גבוהה בשילוב של רוגע ומנהיגות. בין תחביביו - לבלות עם חברים, לשחק מטקות בים, לעשות קניות ומידי פעם לשחק באקס בוקס.

מוחמד אגבאריה (18.5)

קשר אחורי שגדל בבני יפו וגדנ"ע יהודה, עבר לשחק שנתיים בהפועל ת"א, חזר לבני יפו בה פתח את העונה ושיחק במקביל בקבוצת הבוגרת של המועדון בליגה ב'. בדצמבר חתם בהפועל פ"ת וכבש העונה שער אחד, בניצחון 3:7 על מכבי יבנה. בקבוצה מעידים כי השחקן משופע בבגרות מנטאלית  ויכולת שמירה על הכדור. הוא מתגורר ביפו ופרט לכדורגל הוא גם אוהב לשחק כדורסל ולשחות.

מוחמד אגבאריה. הספיק לשחק כבר בבוגרים. צילום: סער כרמלי הפועל פ"ת

ים בן יהודה (19)

יכול לשחק בכנף ימין או שמאל ומתגורר בהרצליה. גדל במכבי ת"א, בגיל נערים שיחק בהפועל, בנוער שיחק ברמת השרון והספיק לרשום העונה שמונה הופעות בליגת העל, בטרם חתם בהפועל פ"ת. בן יהודה הוא שחקן מהיר שיכול לבעוט היטב בשתי הרגליים ואוהב לגלוש. בים, לא רק באינטרנט.

ים בן יהודה. זה רק הוא והגלשן שלו. צילום: סער כרמלי הפועל פ"ת

יקיר נתן (20)

קשר אחורי המתגורר בפתח-תקוה. גדל במכבי ת"א ובגיל 15 עבר להפועל. בקבוצה מספרים כי נתן משלב חוזק פיזי עם רוגע במשחקו ובעיטה חזקה בשמאל. כבש העונה שני שערים, בשניים מהניצחונות הגדולים של הקבוצה מול נס ציונה (1:5) ומכבי בת ים (0:4). אוהב לשמוע מוזיקה, ללכת לים ולשחק פיפ"א.

 יקיר נתן. עוצמה פיזית לצד עוצמה בשמאל. צילום: סער כרמלי הפועל פ"ת