מחאת האוהדים, שקראו למפרק לצאת למכרז, במשחק הבית האחרון

עמותת "הכחולה" תחזק את סגל הפועל פ"ת בסכום של חצי מליון שקלים בחלון ההעברות בינואר הקרוב, במידה ותקבל עד אז את הבעלות על המועדון. כך הודיעה העמותה בהודעה רשמית שהוציאה הערב (מוצ"ש).

העמותה, דבר ההודעה, תשקיע את הכספים בהבאת שחקנים, עיבוי הצוות המקצועי וייתכן שגם בהארכת חוזהו של המאמן מסאי דגו. פעולות אלה, אומרים בעמותה, מקיימות את הראייה לטווח ארוך ואת ייצוב המערכת, ערכים בהם מאמינה העמותה.

כידוע, הקבוצה הבוגרת של המועדון מתקשה מאוד לצבור נקודות ותקועה עמוק במקום האחרון עם שלוש נקודות במאזנה אחרי 12 מחזורים, כשלחובת המועדון עומד עונש הפחתת 11 נקודות.

במשחק הבית האחרון הניפו האוהדים שלטים וכרזות שנשאו את הכיתוב: "יונגר הבטחת תקיים! תוציא את הפועל למכרז", בליווי שירים הקוראים לעו"ד יצחק יונגר לקיים את הבטחתו. במצב הנוכחי, גם האוהדים מבינים כי ללא הזרמת סכום כסף משמעותי, שיאפשר את חיזוק המועדון בחלון ההעברות בינואר, נראה כי הקבוצה תתקשה להישאר בליגה הלאומית; וחשש האוהדים לנשירה לליגה א', לראשונה בתולדות המועדון, יתממש.

כזכור, בתחילת החודש העמותה הבהירה כי לא תמשיך לשלם את שכר המנכ"ל לאחר ינואר הקרוב, המועד אליו הגיעה להסכמה עם עו"ד יונגר בתחילת העונה, מתוך רצון טוב.

 דובר העמותה, מתן ציוני, הוסיף: "העמותה מוכנה לקחת על עצמה את חיזוק המועדון בינואר הקרוב, זאת כדי להוציא אותו מהבוץ בו הוא תקוע כרגע. יש להבין כי אי העברת המועדון לידי האוהדים בתקופה הקרובה, משמעותו לא רק פגיעה בעונה הנוכחית ואולי אף ירידת ליגה, אלא גם בהכנות לעונה הבאה. אי קיום הבטחתו של עו"ד יצחק יונגר להוציא את המכרז לרכישת המועדון לאחר החגים, משמעותה פגיעה אנושה במועדון."