הורים וילדים בפעילות משותפת. צילום: רועי שפרניק

ביום שישי האחרון התכנסו באולם הדר המושבות כל השחקנים המתחילים של "טניס המושבה", בצוותא עם הוריהם לאירוע פתיחת השנה שכבר הפך למסורת.

האירוע כלל תחנות ספורטניס מגוונות, בהן השתתפו יחדיו הורים וילדים שצברו נקודות בכל תחנה.

ראש העירייה מראה את יכולות ההגשה שלו. צילום: רועי שפרניק

את האירוע כיבד בנוכחותו ראש העירייה החדש, רמי גרינברג, שבירך את הספורטאים הצעירים, חילק מדליות לשחקנים התחרותיים של המועדון בעקבות ההצלחות הרבות שקצרו השנה והעניק מגן הוקרה לשחקנים שהתגייסו לצה"ל.

האלופים הצעירים וראש העירייה. צילום: רועי שפרניק

את האירוע יזם שחר מנדלוביץ מרכז תחום הטניס במקפת בסיוע של שמעון קביליו מנהל מרכזי ספורט וקהילה בשכונת הדר המושבות, שירי הדר פרידמן רכזת החוגים, רינת בסון מנהלת מרכז בן חור ורועי לוי מנהל תחום הספורט במקפת.

ילדי טניס המושבה פותחים שנה. צילום: רועי שפרניק

"טניס המושבה" הוא פרויקט שיזם מנדלוביץ ומטרתו היא למנף את ענף הטניס ולהפוך אותו לספורט נגיש עבור תושבי פ"ת. איך עושים זאת? על ידי שימוש מושכל במגרשי הספורט הקיימים בתוך בתי הספר, מאמנים מקצועיים ומנוסים ושיטות אימון מתקדמות.

בדרך זו הצליחו ב"טניס המושבה" להרחיב את הפעילות עד להיקף של כ-300 רשומים תוך ארבע שנים בלבד. מדובר בשחקנים ושחקניות בכל הגילאים כולל קבוצות מבוגרים בכל הרמות. הפרוייקט הוקם בשיתוף פעולה עם אגף הספורט והמנהלת הלה שבתאי יחד עם מקפת ומנוהל ע"י שחר מנדלוביץ תושב העיר, שסיכם את פעילות פתיחת השנה: "האירוע הזה מרגש בכל שנה מחדש, ומדגיש את התכלית והייחודיות של הפרויקט שלנו. כולי תקווה שמקבלי ההחלטות ירימו את הכפפה ויקימו עבורנו מתקן אימונים ייעודי כדי שנוכל לעלות עוד שלב ונוכל להמשיך לפתח ולקדם את הילדים ובני הנוער בעיר. יש לנו עיר מקסימה עם פוטנציאל ספורטיבי אדיר."

אלוף צעיר מוכתר על ידי ראש העירייה. צילום: רועי שפרניק