אמצעי המיגון שפיתחה החברה. צילום: AVON

בחודש הבא תושלם בפתח תקוה הקמתה של מעבדה מיוחדת לפיתוח ואחזקת מערכות מיגון נשימתיות מטעמה של חברת Avon Protection. את המעבדה מקימה קבוצת "אבנון", חברה בינלאומית שמספקת בשנים האחרונות מגוון פתרונות אמצעי מיגון נשימתיים מהמתקדמים ביותר לכוחות בטחון ברחבי העולם. בין אמצעי המיגון מדובר על מסכות פנים, מערכות אוויר מלאות, מנגנוני נשימה עצמאיים, מגוון מסננים ואביזרים המציעים גמישות תפעולית מקסימלית ללוחמים.

פתיחת המעבדה בפתח תקוה מגיעה לאחר רכישתם בשנים האחרונות של מאות מערכות מיגון נשימתיות על ידי כוחות ביטחון בישראל, בתוכם יחידות מיוחדות בצה"ל, משטרה וכוחות נוספים. "אל מול אירועי השריפות החמורים בחודש שעבר ואל מול שלל האיומים הקשים מולם מתמודדת מדינת ישראל יום-יום ראינו לנכון להשקיע גם בישראל מאות אלפי שקלים בהקמתה של מעבדה לפיתוח ולאחזקה של אמצעי המיגון הנשימתי של החברה", אומר יו"ר "אבנון גרופ" תומר אבנון. בין לקוחות  החברה בעולם ניתן למצוא גם יחידות שונות בצבא ארה"ב, בתוכם הצי והמרינס, סוכנויות ממשלתיות בארה"ב, כוחות נאט"ו, כוחות הביטחון, הצבא האנגלי ועוד.  

אבנון גרופ כוללת חברות שונות העוסקות בתחומי הגנת המולדת והביטחון וכן פועלת כחממה טכנולוגית עם השקעה בחברות סטארט-אפ בכל שלבי החיים בתחומי ה-HLS והסייבר.