תהליך מעבר הדירה בישראל משתנה מקצה לקצה בזכות אתר מהפכני חדש המאפשר לקבל מספר הצעות מחיר מחברות הובלה שונות, לאחר הזנת פרטי ההובלה (הציוד, התאריך והמיקום). כך, תהליך ההובלה הופך ליעיל, חסכוני ומעל לכל מהיר. אם נכוותם מהובלות בהן המחיר קפץ, או ממובילים שלא הגיעו ביום ההובלה - אתם מוכרחים להכיר את Get Moving.

 

מדוע מחירי ההובלה "קופצים" לפעמים ביחס להצעת המחיר ההתחלתית שקיבלתם מחברת ההובלה?

דמיינו שהייתם יוצאים לקנייה במרכול השכונתי, ממלאים אט אט את העגלה ומגיעים לקופה. 120 שקלים מכריזה הקופאית, אתם מוציאים את כרטיס האשראי, אך פתאום המחיר קופץ. מולכם מתגלה חשבון של 240 שקלים. "מה קרה?" אתם שואלים את הקופאית? "המחיר עלה כיוון שראינו שאתם מרמת השרון, גרים בקומה שלישית ללא מעלית"... האם הייתם ממשיכים בתהליך הקנייה? סביר להניח שלא.

 

המשפחות העוברות דירה נמצאות במצב רגיש יותר מהקונה בסופר

בתחום ההובלות בדרך כלל הלקוחות נמצאים במצב רגיש הרבה יותר מבעת רכישה של מוצר צריכה או מוצרי מזון. חברות ההובלה מודעות לעובדה כי לא עומדות בפניכם מגוון אופציות כאשר יום ההובלה הגיע, והבית כולו ארוז בקופסאות קרטון המפוזרות ברחבי הבית. מעבר לכך, מרבית המשפחות העוברות דירה יהיו חייבות לעזוב את הדירה השכורה בתאריך מסויים, ולא יוכלו להתקשר לחברה אחרת.

כך, באם נוסף "קנס" של עוד 25% על מחיר ההובלה המקורי שקיבלתם (רק משום שאין מקום במשאית לכל הציוד, או מכיוון שלא עדכנתם שמדובר בספה של ארבעה מושבים ולא שלושה) - לא תהיה לכם ברירה ותאלצו לשלם את המחיר הגבוה.

גט מובינג לוגו-

לא עוד - גט מובינג משנים את עולם ההובלות

שלושה יזמים מרמת גן החליטו להרים את הכפפה, ולשנות את עולם ההובלות מקצה לקצה. בעולם דיגיטלי, בו ניתן להזמין מסיכה ועד רכב באמצעות האינטרנט, גם את הזמנת ההובלה שלכם ניתן לעשות בצורה חכמה בהרבה. האתר מאפשר יצירת מכרז לכל הובלה, בו תעדכנו את הפרטים ותקבלו מספר הצעות מחיר של חברות הובלה שנבדקו היטב ומעוניינות לבצע את ההובלה שלכם בתאריך המבוקש.

המחיר נשמר במערכת וכך אינו עשוי להשתנות ביום ההובלה ולעלות ללא סיבה. רוצים לעבור דירה במרכז בצעו פתיחת מכרז להובלות בפתח תקווה, ותוך זמן קצר תקבלו הצעות אטרקטיביות מחברות המתחרות לשרת אתכם בצורה הטובה ביותר.

 

מי מקבל את התשלום?

חברות ההובלה מקבלות את התשלום עבור שירותיהם ישירות מכם, ללא עלות תיווך. פתיחת המכרזים וקבלת ההצעות מתבצעת ללא תשלום, כאשר האתר מקבל את התשלום החודשי מחברות ההובלה השונות המשתתפות במכרז. אתם זוכים להצעת מחיר משתלמת מיוחד, לשקיפות מלאה - ולהתחייבות של חברת ההובלות להגיע ביום ובשעה שקבעתם.

לסיכום, חברת GetMoving משנה בצורה משמעותית את עולם ההובלות כפי שהוא כיום. כפי שחברות גדולות ומשרדי ממשלה מגישים את השירותים הנצרכים למכרז, כך, גם אתם יכלים ליהנות מיתרונות שיטה זו - בלחיצת כפתור וללא תשלום.