אורן זריף. צילום: יח"צ

בשנת 2016 התפרסם דו"ח מיוחד שחשף את העובדה כי למרות ההתקדמות המשמעותית בתחום הרפואה עדיין נרשמת עלייה במספר מקרי הסרטן שהינו גורם המוות השני בעולם. על פי הדו"ח, שפורסם בכתב העת JAMA Oncology, נמצא כי בשנת 2015 אובחנו 17.5 מיליון אנשים עם המחלה ו-8.7 מיליון אנשים מתו ממנה ברחבי העולם.

נתונים נוספים מדאיגים שעלו בדו"ח מציינים כי הסיכוי לחלות במחלת הסרטן בקרב גברים הינו 1 ל-3 לעומת נשים שלהן יחס של 1 ל-4.

עוד עולה מהדו"ח כי סרטן הערמונית היה הסרטן הנפוץ ביותר בקרב גברים, עם 1.6 מיליון חולים ברחבי העולם ואילו סרטן הריאות היה הגורם המוביל למוות מהמחלה בקרב גברים. אצל הנשים  סרטן השד היה הנפוץ ביותר והביא למותן של 2.4 מיליון נשים ברחבי העולם.

ומה המצב בישראל? הסיבות המרכזיות למוות בישראל מתייחסות למחלות כרוניות כמו סרטן, מחלות לב וכלי דם, סוכרת, לחץ דם ועוד. כמו כן, בישראל נשים חיות, בממוצע, יותר שנים מאשר גברים ובין מגוון גורמי הסיכון המשפיעים על תוחלת החיים נציין כי עישון סיגריות, נרגילות ומוצרי טבק הוא הגורם המשפיע ביותר ואחריו גורמים כמו תזונה בריאה, פעילות גופנית, חשיפה לזיהום אוויר, השמנה ומתח נפשי.

הרפואה משפיעה על איכות החיים

עם עובדות ומספרים אי אפשר להתווכח ומסתבר כי לאיכות הטיפול הרפואי השפעה משמעותית על תוחלת החיים ובמיוחד כשמדובר בטיפול מונע. אבל מה קורה כאשר הרופאים מרימים ידיים ולא מצליחים לרפא?

במקרים אלה, שכמעט אבדה התקווה, החולים ובני משפחותיהם מחפשים כל דרך לנס ולמציאת תרופה מצילת חיים או מאריכת חיים. כאן נכנסת לתמונה שיטת הטיפול באמצעות תת המודע.

אחד המטפלים המוכרים באמצעות התת מודע הוא אורן זריף, מטפל בשיטת הפסיכוקינזיס. לדבריו, הוא מצליח לרפא, לחזק, לתקן ולשפר את איכות החיים היכן שהרפואה הקונבנציונאלית נכשלת. רבים מבין מטופליו נעזרים בו כבר בשלבים ראשונים של כאבים ושל תסמינים למחלות. לדברי זריף, במקרים רבים הם מצליחים למצוא פתרון לבעיה בדרך של כוח תת המודע.

זריף סיפק לנו דוגמה לטיפול שלדבריו הצליח באמצעות התת מודע: "חדוה סבלה מגידול בסחוס. היא נאלצה לעבור שני ניתוחים קשים וגם אחריהם אמרו הרופאים שככל הנראה לא יהיה מנוס מקטיעת הרגל – אבל זה לא קרה. חדווה הגיעה לקליניקה שלי ועברה טיפול בשיטת תת המודע והודות לכך היא ניצלה".

חדוה סיפרה: "אורן זריף הציל אותי מסכנה של קטיעת הרגל. חליתי בכונדרוסרקומה (סרטן העצמות) וסבלתי מגידול ממאיר של תאי סחוס וכתוצאה מכך נפגעו עצמותי ונפגעתי גם באגן. עברתי שני ניתוחים קשים ומסובכים והייתי מוגבלת מאד בתנועה. הסרטן התפתח אצלי בגוף בקצב איטי בעיקר באגן וברגליים והרופאים תכננו לעשות לי קטיעה להסרת העצם עם הגידול. הרופאים אמרו שאין יותר מה לעשות. עמדתי בפני כריתת רגל, אבל ממש במקרה קראתי כתבה בעיתון על אורן זריף והחלטתי להגיע אליו ולנסות. באתי והוא ממש הציל אותי".

לדברי זריף, הוא מטפל באמצעות כוחות תת המודע ועוזר לגוף לרפא את עצמו. זריף חתום על שיטה ייחודית שפיתח, אשר באמצעותה הוא עוזר לחולים במחלות שונות להתגבר על מצבם ובמקרים רבים להחלים. שיטתו של זריף מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים תוך שהוא יוצר תהליך של ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.

"לקליניקה שלי מגיעים שופטים, עורכי דין, רופאים, אנשי עסקים, שחקני כדורגל, שכירים, עצמאים, עקרות בית ובעצם כולם".

לחצו לאתר של אורן זריף