ניר חי ז"ל. צילום: באדיבות המשפחה

לאחר שהמשפחה והחברים גייסו 50 אלף שקלים עבור הטסת גופתו של ניר חי (38), אב לשלושה ילדים משכונת נוה גן, הוא יובא למנוחות בבית העלמין סגולה היום (שני) בשעה 14:30.

"ניר היה אדם שתרם המון לאנשים ועשה הרבה למען הזולת", אומרת הילה אלמנתו של ניר חי. "אני משערת שזו הסיבה לכך שהסכום גוייס במהרה, אנשים מרגישים שהם חייבים לו וכל אחד תרם כמיטב יכולתו. הגענו למרבית הסכום במהירות וזה היה פשוט מדהים. חשוב לי לציין לטובה ולומר תודה לכל מי שתרם ולכל החברים שהתגייסו, וכן תודה מיוחדת לראש העיר איציק ברוורמן ולאשתו דפנה על תרומתם ועזרתם בארגון השבעה וסוכת האבלים".

מודעת האבל. צילום: באדיבות המשפחה

ניר נסע כאמור עם חבר לטיול בן שלושה שבועות בדרום אמריקה, אך לפני יומיים הגיע לברזיל, חש ברע ולבסוף נפטר במפתיע. "ניר היה בעל מסור ואב שראוי להערצה, הוא גידל שלושה ילדים לתפארת", מוסיף גוטקין. "בתו הבכורה היא ילדה מדהימה בחינוך מיוחד והוא היה המטפל העיקרי שלה, אני מאמין שזו אחת הסיבות להיותו אדם כל כך מיוחד ורגיש לזולת".

איך הכרתם?

"ניר הוא חבר ילדות. תמיד ראיתי בו יועץ לכל דבר ועניין. הוא בא מרקע לא פשוט, ועם זאת הוא ידע לבחור בחיים וטיפח זוגיות מדהימה עם הילה ומשפחה למופת. היתה לו אינטלגנציה רגשית יוצאת דופן, מעולם לא התלונן על חלקו ותמיד אמר שהחיים יפים. אם יש משפט שהוא חי לפיו הוא 'ואהבת לרעך כמוך', זה מוטו שלקח אותו כל השנים ויעידו על כך המשפחה, החברים וכל מי שזכה להכיר אותו. הוא עזר לכל מי שנזקק לו, תרם ועזר רבות לתושבים בפתח תקוה והיה פעיל בקרב קבוצות הורים לילדים מיוחדים".

יהי זכרו ברוך.