צילום: יח"צ קבוצות סופרין ווייס

קבוצות סופרין סופרין ווייס יגבשו קבוצת רכישה להקמת מגדל משרדים בשטח של כ-40,000 מ"ר בקרית אריה בפתח תקוה. על המגרש בשטח 3.5 דונם סמוך לבית המשפט בעיר ובקרבת הרכבת הקלה מתוכנן לקום מגדל בן כ-27 קומות.

קבוצת סופרין, העוסקת בייזום, ניהול והקמה של פרויקטים נדל"ניים למגורים, משרדים ומסחר, וקבוצת וייס העוסקת בין השאר בניהול, ייזום והשבחה של נכסי נדל"ן בארץ ובעולם, מודיעות הבוקר כי חתמו על אופציה לרכישת מגרש בן כ- 3.5 דונם ברחוב באזל שבאזור התעסוקה קריית אריה בפתח תקוה.

על פי התב"ע המאושרת כולל המגרש זכויות להקמת כ-40,000 מ"ר מסחר, תעסוקה ומשרדים במגדל בין 27 קומות. המגרש ממוקם ברחוב באזל, צמוד לקניון הגדול, בית משפט השלום ולפארק העירוני של פתח תקוה הכולל אגם אקולוגי הנמצא בשלבי הקמה מתקדמים.

במסגרת ההסכם ניתנה לסופרין ווייס אופציה מידי הבעלים הפרטיים של הקרקע. אומדן עלות הקמת הפרויקט מוערך ב כ- 350 מיליון שקלים.

על הקרקע נמצאים כיום מבנים בני קומה אחת המושכרים למוסד חינוכי. הקבוצות עתידות לגבש קבוצת רכישה אשר תקים במקום המבנה הקיים, את פרויקט "Basel Park" - מגדל משרדים ומסחר בן כ-27 קומות. על התכנון האדריכלי הופקד משרד אדריכלים ברעלי לויצקי כסיף.

לקבוצות ניתנה אופציה לתקופה ארוכה של כשנה אשר במהלכה יוצעו למצטרפים לקבוצה, שטחי משרדים באומדן מחיר החל מ 6,800 ₪ למ"ר בלבד.