צילום: דוברות איחוד הצלה פתח תקוה

נער בן 16 שרכב על אופניים חשמליים נפצע אמש (שלישי) באורח קשה בתאונה סמוך למחלף שעריה. הוא פונה לבית החולים בילינסון עם פגיעה רב מערכתית. 

מדוברות איחוד הצלה פתח תקוה נמסר: "רוכב אופניים שנפצע קשה טופל ע"י חובשים באיחוד הצלה סניף פתח תקווה בזירת תאונה בסמוך לצומת שעריה.

אלן מלכה חובש באיחוד הצלה סיפר: "מדובר בתאונה עם מעורבות רכב פרטי ואופניים חשמליים. הנער כבן 16 שרכב על האופניים החשמליים שסובל מפגיעה רב מערכתית פונה בניידת טיפול נמרץ להמשך טיפול רפואי בבית החולים בלינסון בפתח תקווה".

צילום: דוברות הצלה פתח תקוה

ממד"א נמסר: "בשעה 23:58 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירקון על רוכב אופניים חשמליים שנפגע מרכב בכביש 40 סמוך למחלף שעריה. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח בילינסון נער כבן 16 במצב קשה יציב, בהכרה, עם פגיעה רב מערכתית".

מדוברות הצלה פתח תקוה נמסר: "כונני מד"א 'הצלה פתח תקווה' הוזעקו לכביש 40 בכניסה לנחלים, עקב דיווח על רוכב אופניים חשמליים שנפגע מרכב.

הכוננים יחד עם צוות טיפול נמרץ של מד"א העניקו טיפול לרוכב האופניים, והוא מפונה במצב קשה עם חבלות ראש וחזה לבית החולים בילינסון בפתח תקווה".