שוויצריה הקטנה פתח תקוה

רשת חנויות המתוקים "שוויצריה הקטנה" תפתח ביום חמישי השבוע (9.8.18) את הסניף החדש שלה ברחוב אורלוב בפתח תקוה, היכן שהיה בעבר ה"שקם" המיתולוגי מול התחנה המרכזית.

מי שחולף ברחוב אורלוב יכול כבר לראות את השיפוצים שעבר המבנה הוותיק ותחנת המוניות הסמוכה. כמו כן, ניתן לראות את דמות הפרה עם הפעמון על גג המבנה, מה שמעורר את הדמיון בקרב הילדים הקטנים.

הרשת מבטיחה להציג בחנות מבחר מותגים מחו"ל במחירים הוגנים, שלרוב משתלמים יותר מהמחירים המוצגים ברשתות הדיוטי פרי ולפעמים אפילו יותר ממחיר המוצר בחו"ל.

עד עכשיו, תושבי פתח תקווה שרצו לבקר באחת מהחנויות של הרשת נאלצו לנסוע אל מחוץ לעיר ואחת החנויות הקרובות המפורסמות הייתה זו שברחוב ז'בוטינסקי ברמת גן.

הסניף יפתח את דלתותיו ביום חמישי החל מהשעה 7:00 ועד שעות הלילה. הפתיחה החגיגית תלווה במגוון אטרקציות כמו דוכני אוכל, מתנפחים, טעימות של מותגי הייבוא והשקה של מוצר חדש ומעניין בתצורה בלעדית. בנוסף, טקס הנחת המזוזה בחנות ייערך על ידי הרב יעקב ישראל איפרגן (הרנטגן). 

מבעלי הרשת נמסר: "כל זה חלק מההשקה הייחודית שתפתח חווית קניה אטרקטיבית לעשרות אלפי תושבי העיר – שצפויים לגור בעיר מתוקה מהרגיל. עד אז, אתם מוזמנים להתרשם מההיצע המרשים של הרשת ולהחליט עם מה בא לכם לפתוח את העידן החדש בעיר".