צילום: דוברות הצלה פתח תקוה

תאונה קטלנית בפתח תקוה: הערב (חמישי) בשעה 23:08 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירקון על אופנוע שהחליק בכביש 40 בין מחלף שעריה לצומת סירקין לדרום.

חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ולאחר נסיונות החייאה קובעים את מותו של גבר בשנות 30.

פאראמדיק מד"א טל בן חיים סיפר: "כשהגענו למקום, ראינו בשולי הכביש אופנוע מעוך ובסמוך שכב גבר בשנות השלושים מחוסר הכרה עם פגיעת ראש קשה, הוא ללא דופק וללא נשימה, הענקנו לו טיפול רפואי וביצענו פעולות החייאה מתקדמות, מצבו היה קריטי ולאחר מאמצי החייאה נאלצנו לקבוע את מותו".

צילום: דוברות הצלה פתח תקוה

ממד"א הצלה פתח תקוה נמסר: "כונני מד"א 'הצלה פתח תקווה' לצד מתנדבי 'הצלה-מד"א' וצוות טיפול נמרץ של מד"א העניקו טיפול ראשוני וביצעו פעולות החייאה על רוכב אופנוע כבן 30 שלבסוף נאלצו הצוותים לקבוע את מותו".

ישעיהו מנת, חובש בכיר במד"א הצלה פתח תקוה שטיפל בפצוע: "מדובר ברוכב אופנוע שהתהפך והתנגש בעץ, יחד עם כוננים-חובשים נוספים שלנו התחלתי בביצוע פעולות החייאה על רוכב האופנוע שסבל מפגיעה רב מערכתית ואנושה, אולם למרבה הצער נקבע מותו".

מהמשטרה נמסר: "לפני זמן קצר התקבל במשטרה דיווח על תאונת דרכים עצמאית של רוכב אופנוע סמוך לצומת סירקין. לאחר ביצוע פעולות החייאה גורמי רפואה קבעו את מותו של רוכב האופנוע. נסיבות התאונה בבדיקה".

מדוברות איחוד הצלה נמסר: "למוקד 1221 של איחוד הצלה התקבלה קריאה על רוכב אופנוע שהחליק והתנגש בעמוד בסמוך לצומת שעריה".

אברומי ברמן, חובש באיחוד הצלה, סיפר: "בסיוע צוות אמבולנס של איחוד הצלה ביצענו פעולות החייאה על רוכב האופנוע שלדברי עוברי אורח החליק והתנגש בעמוד ולאחר מכן עף לשיחים. למרבה הצער בתום מאמצי החייאה נאלצו את מותו בזירת התאונה עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבל".