צילום: shutterstock

תושב האזור (28) תקף צעירה לאור סירובה להמשיך לקיים עמו יחסי מין, תוך שהוא גורם לה חבלות ודימום בפניה ובגופה - כך עולה מכתב אישום שהוגש נגד האיש בשבוע שעבר בבית משפט השלום בפתח תקוה.

בכתב האישום נטען כי השניים הכירו באמצעות אתר היכרויות ונפגשו פעמיים לפני כן. לפני כשבועיים, בשעת לילה מאוחרת, הם נפגשו בפעם השלישית, הפעם בביתו של האיש ונכנסו בהמשך לחדר השינה שלו, שם החלו לקיים יחסי מין. אלא שבשלב מסוים עצרה אותו האישה, הסבירה כי היא לא רוצה להמשיך וביקשה ממנו לבוא לשכב לידה.

בתגובה, נטען בכתב האישום, האיש החל להכותה בפניה ובגבה, תוך שהוא סוטר לה ומפליא בה את אגרופיו. רק כשהחלה לדמם מאפה, הוא חדל ממעשיו. כשביקשה האישה להתפנות לקבלת סיוע רפואי, קם האיש מהמיטה, נעמד מולה, מנע ממנה לצאת וסיפר לה על נסיבות חייו הקשות.

בכתב האישום נטען עוד כי האישה, שפחדה כי יתקוף אותה שוב, נצמדה לקיר והחלה להתחנן אליו כי ייתן לה ללכת, תוך הבטחה שהכל בסדר. אולם הוא סירב להאמין לדבריה, טען כי היא משקרת, תפס בצווארה, הצמיד אותה לקיר וחבט בראשה. בהמשך ישבו השניים בספה בסלון הבית, והאיש החל לצעוק ולבכות בטענה שהנפש שלו גמורה.

בסיכום כתב האישום נכתב כי בשלב מסוים הלך האיש למטבח, נטל סכין, הניף אותה באוויר וביקש מהאישה להרוג אותו. ברוב תושייתה היא ניצלה את ההזדמנות וניסתה לברוח. אלא שהוא דלק בעקבותיה, תפס אותה בטרם הספיקה לצאת, משך בשיערה בחוזקה ואיים עליה שלא תתלונן עליו.