תושבת פתח תקוה, שנעצרה לאחרונה על ידי המשטרה, החליטה לפתוח במסע רדיפה אישי נגד מספר שוטרות בתחנה אשר חקרו אותה כמה ימים קודם לכן. כך, למשל, היא נהגה להתקשר לתחנה, לקלל ולאיים עליהן. לאחר חקירה קצרה היא נעצרה שוב.

איחל לשוטרים: שתשרפו כמו הסוהרים בכרמל
הצטרפו ל"ידיעות פתח תקוה" בפייסבוק

במהלך הימים האחרונים קיבלו היומנאים בתחנת המשטרה בפתח תקוה טלפונים מוזרים, כשמעברו השני של הקו נשמעו "ברכות" אשר הופנו לשוטרות. במהלך שיחת הטלפון ציין הקול מעברו השני של השפופרת לאיזו שוטרת מכוונת כל קללה.
תחילה לא הבינו השוטרים במה מדובר, אלא שעד מהרה הוחלפו הקללות באיומים לפיהם ייפגעו השוטרות בקרוב. כיוון שהתעורר חשש ממשי לשלומן, הועבר המקרה לטיפולו של ראש משרד החקירות בתחנה, פקד יגאל חסדאי.

גורם מקצועי המעורב בחקירה סיפר כי תחילה לא היה לשוטרים מושג במה או במי מדובר, אולם בהמשך התבהרה התמונה. "מדובר בתושבת העיר, בשנות ה־40 לחייה", הסביר. "אותה אישה עוכבה כמה ימים קודם לכן על ידי אחת החוקרת בעקבות תלונה אשר הוגשה נגדה".

לטענתו, תחילה הכחישה האישה את המיוחס לה, אולם ברגע שנודע לה כי השוטרות נעלבו מהאמירות נגדן, היא ציינה כי השיגה את מבוקשה. כאמור, בסיום החקירה נעצרה האישה והובאה בפני שופט בית משפט השלום בעיר להארכת מעצרה.