שוטרי תחנת המשטרה בפתח תקוה רגילים כי בסופי שבוע נעצרים אנשים, שעושים הכל כדי לא להעביר את השבת בתא המעצר. אלא שבשבוע שעבר הם הופתעו לגלות כי תושב העיר עשה כל שביכולתו כדי להעביר את השבת דווקא באבו כביר.

אתם יודעים את מי אתם עוצרים? את המשיח
הצטרפו ל"ידיעות פתח תקוה" בפייסבוק

במהלך שישי שעבר היתה לשוטרים משמרת שקטה יחסית, למעט מזג האוויר הסוער בחוץ. השלווה הופרעה בשעות הלילה המאוחרות, כשתושב פתח־תקוה בשנות השלושים לחייו נכנס לקיוסק במרכז העיר, הוציא ממכנסיו אקדח (שהתברר לאחר מכן כצעצוע), הניח אותו על דלפק וביקש מהמוכר להזמין משטרה.

האיש הסביר למוכר ההמום כי הוא מעוניין להיעצר כיוון שהוא רוצה לאכול ולישון בתא המעצר באבו כביר. המוכר מצידו לא נשאר אדיש לנוכח הבקשה והזמין מייד ניידת משטרה, שהגיעה למקום והשוטרים בה עצרה את האיש.

גורם המעורב בחקירה סיפר כי השוטרים שהגיעו מקום הבחינו מייד כי האיש שרוי במצב של גילופין, וכשניסו לתקשר איתו הוא החל להשתולל, לירוק ולבעוט בהם. לפיכך, הוא נלקח לתחנת המשטרה ושהה שם עד שהתפכח.

לטענת המשטרה, כשהבין האיש היכן הוא נמצא ומה הוא עשה כדי להיעצר, הסביר כי הוא איננו זוכר דבר. למרות בקשת הסליחה הוא נעצר למשך הלילה, ממש כפי שביקש תחילה, ולאחר מכן שוחרר לביתו.