תושב כפר קאסם מואשם בהכאת אשתו כיוון שהחליטה ללכת לבקר את הוריה ולא טרחה להודיע לו. אלא שהאירוע לא הסתיים בכך, ובהמשך הגיעו גם בני משפחתו של הבעל, שאף הם נקטו כלפיה באלימות. עם זאת, רק הבעל מואשם בתקיפת אשתו, והוא ממתין להכרעת הדין בעניינו.

בואי לבקר את ההורים שלי או שתחטפי
הצטרפו ל"ידיעות פתח תקוה" בפייסבוק

המקרה החמור אירע לפני כחצי שנה במסגרתו החליטה האישה לבקר את הוריה. לקראת השעה 18:30, כשחזרה האישה לביתה, החל בעלה לצעוק עליה, הוציא מחבת חשמלית מארון המטבח, והכה באמצעותו בראשה ובידיה. לאחר שחבט בה הוציא אותה הבעל מהבית ולא אפשר לה להיכנס.

בעודה ממתינה בחוץ הגיעו למקום אחיו ואימו של הבעל, שהטיחו בה האשמות קשות. בין היתר אמרה לה האם כי מהיום שהיא הגיעה לבית בנה יש בעיות, וזו ענתה לה בתגובה כי זו לא בעיה שלה. עם זאת, כששמע אחיו של הבעל את תגובתה, הוא השליך לעברה מכשיר טלפון נייד, אחז בה והכה אותה בכתפה.

על פי כתב האישום, שהוגש נגד הבעל השבוע, לא מדובר במעשה אלימות בודד. על פי החשד, הוא תקף אותה במספר הזדמנויות באמצעות זריקת מסרק, השלכת צלחת לעברה ושבירת כלי המטבח בבית. באירוע חמור אחר המיוחס לו נטען כי בעוד האישה ניסתה להימלט ממנו ולהסתגר בחדר הילדים, הכה אותה הבעל גם כשאחזה בבנם התינוק ונשכבה על הרצפה.