תושבים המתגוררים בשכונת כפר גנים בפתח תקוה זועמים על העירייה, כיוון שגינת הכלבים אשר הוקמה לפני כשנה סגורה. "לא יכול להיות שהעירייה תגלגל אחריות מאחד לשני, ובסופו של דבר אנחנו נהיה אלו שסובלים", אמר אחד מהם.

הצטרפו ל"ידיעות פתח תקוה" בפייסבוק

מזה זמן רב ממתינים התושבים שהעירייה תפתח את "גינת הכלבים", שהוקמה לפני כשנה, אולם ניצבת כעת כפיל לבן. לדבריהם, הרעיון של העירייה והחברה לפיתוח, שהיתה אחראית על הקמת הפארק, אמור היה להקל עליהם.

"מדובר בפארק גדול של מדשאות, שאליו יכלו להגיע כל בעלי הכלבים באזור, ולשחרר את ההולכים על ארבע ללא חשש", הסביר יו"ר הוועד, צדוק בן משה. "כמו כן, היו מתקנים שעליהם הם יכלו לרוץ ולטפס מבלי להפריע לתושבים ההולכים ברחוב".

עם זאת, לדבריו, זמן קצר לאחר שהפארק נפתח, וללא כל התראה מוקדמת, החליטה הווטרינרית העירונית, תיקה בר־און, לסגור את הגינה לכלבים ולאסור את הכניסה אליו. לאחר שניסו התושבים לברר את פשר המעשה, נאמר להם כי עד שהעירייה לא תציב פיקוח ותדאג לתחזוקה ראויה, היא לא תאפשר את פתיחת המקום.

מאז, עברה כמעט כשנה והמקום לא נפתח, ותסכולם של בעלי הכלבים גדול. "בעירייה לא מוצאים תקציבים לפתיחה המחודשת, וכל אחד מפיל את האחריות על מישהו אחר", אמר חבר ועד השכונה, איציק אופק, האחראי על הנושא.

מהעירייה לא נמסרה תגובה.