תושבת ראש העין לא שיערה בנפשה כי מערכת יחסים זוגית, שנמשכה כשנתיים וחצי, תסתיים בנזק של עשרות אלפי שקלים לדירתה. הסיבה: בן זוגה לשעבר התפרץ לביתה והשחית את תכולתה.

הצטרפו לעמוד הפייסבוק שלנו

במהלך הזוגיות בין השניים התגורר האיש לסרוגין בביתה עם ילדיה הקטנים. לפני מספר חודשים מערכת היחסים עלתה על שרטון והאישה הודיעה לו כי היא מעוניינת לסיים את הקשר הרומנטי ביניהם. הוא, מתברר, לא השלים עם המצב החדש.

בכתב האישום, שהוגש נגדו לבית משפט השלום בפתח־תקוה, נטען כי הוא המתין לשעת כושר, במסגרתה לא נכח איש בבית, והחל במסע להשחתת כל דבר הנקרה בדרכו. הוא קרע האיש את ריפודי הספות בסלון, שבר את המראות, את מסכי הטלוויזיה והמחשב ואת מדפי המקרר וניפץ חלקים מחדר האמבטיה. בסך הכל גרם האיש נזק המוערך בכ־50 אלף שקלים.

בנוסף, מואשם האיש כי הוא הכניס לתיק שנשא עימו רכוש רב ערך, לרבות בגדים ותכשיטים השייכים לזוגתו לשעבר.

יתכן כי הנחמה הפעוטה מבחינת האישה הוא שבן זוגה לשעבר נפגע במהלך "עבודתו". בכתב האישום סופר כי בעת שיצא מהבית הבחין האיש באקסית שלו עולה במדרגות. בשלב כלשהו הוא החל להילחץ, קפץ מחלון הקומה השלישית של הבניין ושבר את שתי רגליו.

לשוטרים שהגיעו למקום לא נותר אלא להזמין אמבולנס שייפנה אותו, בטרם ייחקר. כתב האישום שהוגש נגדו מייחס לו תפרצות לבית וגניבה.