שוטרים מתחנת פתח תקוה הוזעקו לאחד הבתים בעיר בעקבות דיווח על גבר בן 47 שהתפרע בבית הוריו, קילל אותם ותקף את אימו. השוטרים שהגיעו למקום זכו לקבלת פנים קשה מצדו, אשר כללה סדרת קללות בהן: "הלוואי שתמותו כמו הסוהרים שנשרפו באסון הכרמל".

• הצטרפו ל"ידיעות פתח תקוה" בפייסבוק

מכתב האישום שהוגש נגד האיש עולה כי הגבר אמר לאמו, אישה בשנות השבעים לחייה: "אשבור לך את העצמות, ולאחר מכן תצטרכי לאכול מהרצפה". כשסיים האיש את סדרת הקללות והאיומים, הוא נטל בקבוק שתייה וחבט באמצעותו בראשה.

בכתב האישום נטען עוד כי האיש לא חס גם על אביו, אף הוא בשנות השבעים לחייו, ואמר לו: "לא אתן לך לחיות, אשבור לך את הראש עם טורייה". הזוג שחשש לחייו מיהר להזעיק את המשטרה, שעצרה את האיש בחשד לתקיפה ואיומים.

כאמור, לא הסתפק הגבר בתקיפת הוריו, ואמר לאחד השוטרים בחדר המעוכבים: "בסוף אגיע אליך ואשפד אותך כל הלילה. אני מחרבן על שירות בתי הסוהר. שהשם ישים אתכם במשרפות באושוויץ...". לשוטרת אחרת הוא אמר כי "הוא ירדוף אותה עד המוות".

על פי כתב האישום, המשיך האיש לקלל את השוטרים בתחנה במשך זמן רב, כשרבים מהביטויים בהם השתמש אינם ראויים לפרסום. בשלב זה הוא נמצא במעצר וממתין להחלטה בעניינו.