קבוצת נערים בני 17 מראש העין החליטה לטמון מלכודת לגבר, שנחשד על ידם בניסיון לפתות את חברם כדי לקיים עימו יחסי מין. הגבר, שנעצר על ידי המשטרה, מכחיש בשלב זה את המיוחס לו.

• הצטרפו ל"ידיעות פתח תקוה" בפייסבוק

במהלך החודש האחרון גלש נער בן 17 מרראש העין בפייסבוק והחל להתכתב עם גבר בן 30 מיהוד. במהלך השיחות הרגיש הנער כי הוא מקבל רמזים מיניים "קלילים", במסגרתם מנסה הגבר לפתותו.

הנער, שהרגיש כי משהו אינו כשורה, החליט שלא לנתק את השיחה והמשיך להתכתב עם האיש. מאוחר יותר שיתף את חבריו, ואלה, לאחר שקבעו איתו מפגש באחד הגנים הציבוריים בעיר, הכינו לגבר מלכודת.

הגבר הגיע לראש העין לקראת חצות, והבחין בנער באחד הרחובות, כפי שקבעו. הוא התקרב אליו אך לא ידע כי במקום מסתור, לא הרחק משם, מתחבאים כמה נערים נוספים שרק חיכו לשעת כושר והתנפלו עליו.

הנערים הכו את הגבר נמרצות וניפצו את שמשת הרכב שלו. הגבר שחשש לחייו הוציא תרסיס פלפל מתיקו, התיז אותו על הנערים ונמלט עם רכבו.

הנערים הודיעו על כך למשטרה המקומית, שפתחה בסריקה אחריו. כעבור מספר שעות הוא אותר ונעצר. לדברי גורמים במשטרה, בשלב זה טוען הגבר כי לא היו לו כל כוונות רעות. עם זאת, הוא מוכר למשטרה מעבירות מין קודמות.

יצוין, כי הנערים התוקפים לא נעצרו על ידי המשטרה כיוון שלא מדובר בתקיפה, אלא רק בניסיון הברחה.