שלושה נערים מפתח תקוה תקפו באכזריות אזרח ששיחק עם בתו בגן ציבורי, וגרמו לחבלות בראשו. האיש פונה לבית החולים ונזקק לתפרים. שלושת התוקפים נשלחו למעצר בית בתנאים מגבילים.

• הצטרפו ל"ידיעות תל אביב" בפייסבוק

לדברי ראש משרד חקירות מודיעין בפתח תקוה, רפ"ק רועי ולדמן, ניצל האיש את חופשת חול המועד ויצא לחצר בית הספר ברחוב עוזיאל יחד עם בתו כדי לשחק עימה כדורגל. "פתאום הגיעו לשם שלושה נערים בגילאי 14 והחלו להתגרות בו", סיפר. "הוא התעלם מהם, אבל הם נופפו לעברו במקלות, קיללו אותו וירקו עליו".

רפ"ק ולדמן ציין כי בשלב מסוים התקרב אחד הנערים לאב ובעט בו. "האב ביקש ממנו להסתלק ואף רדף אחריו כדי להשיב לו על הבעיטה", הוסיף. "בשלב זה נחלצו הנערים לעזרת חברם, לקחו בידם מוטות ברזל והחלו להתנפל על האיש, תוך שהם מכים אותו בראשו".

הבת הקטנה, שהיתה עדה לאירוע הקשה, הזעיקה עזרה, והנערים נמלטו מהמקום. לדברי ולדמן, חובשים שהגיעו למקום העניקו לאב טיפול ראשוני בשל חתך עמוק בראשו. בהמשך הוא פונה לבית החולים בילינסון, שם תפרו לו את החתך והוא שוחרר לביתו.

במקביל, החלה המשטרה בביצוע פעולות מודיעיניות כדי לאתר את הנערים התוקפים. בסופו של דבר הצליח מחלק הנוער להגיע לאחד מהם, שקשר את שני חבריו הנוספים למעשה. לדברי המשטרה, לשניים מתוך השלושה יש עבר פלילי והם נעצרו בעבר.

עם תום החקירה יועברו הממצאים לפרקליטות מתוך כוונה להגיש נגדם כתבי אישום.