חיים בשארי. צילום: באדיבות בשארי

המועמד לראשות עיריית פתח תקוה, חיים בשארי, הודיע לפני כניסת השבת (שישי) על פרישה מהמרוץ לראשות עיריית פתח תקוה. עם זאת, הוא נשאר עם סיעתו "איתנו" במרוץ למועצת העיר.

בהודעה שפרסם לתומכיו כתב כי הוא תומך באיציק ברוורמן: "אני שמח לבשר לכם, שלאור ההתפתחויות בעיר החלטנו להסיר מועמדותנו לראשות העיר.

"לאור העובדה שהעיר חשובה לנו מעל לכל תפקיד, ולאור חשש שמא חלילה היא תיפול לידי אדם חסר אחריות, החלטנו היום לתמוך באיציק ברוורמן לראשות העיר. החל מהיום נפעל במלוא הכח שלנו לעבודה מאומצת לבחירת ברוורמן לראשות העיר ו'כן'  למועצה.

"אנו משוכנעים שאיציק ברוורמן הוא האדם המתאים ביותר לעמוד בראש העיר, שכן חייבים להשאיר את העיר ביידים בטוחות. לכן אנו מבקשים מכל תומכנו להצביע 'כן' בראשות חיים בשארי למועצה ואיציק ברוורמן לראשות העיר".

בשארי, בן 60, הוא פעיל חברתי במשך עשרות שנים והודיע בחודש פברואר השנה על כך שהוא יתמודד בפעם השלישית ברציפות על התפקיד. הוא בעלים של משרד עורכי דין המתמחה בתחום המקרקעין.

לאחר פרישתו של בשארי נותרו עוד חמישה מועמדים בבחירות לראשות העירייה: איתי שונשיין, גנאדי בורשבסקי, איציק ברוורמן, רמי גרינברג ואורי דרשן הכהן.